návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Vaše nejoblíbenější recepty na Prima FRESH

Nejoblíbenější recepty roku 2013
Nejoblíbenější recepty roku 2013
Letošní rok pomalu končí a je na čase trochu bilancovat. Web Prima FRESH vám přináší inspiraci už 7 měsíců a za tu dobu si získal své věrné čtenáře. Za to vám moc děkujeme a přinášíme malý přehled těch nejúspěšnějších receptů, které jste si na našem webu oblíbili.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Historie webu Prima Fresh není sice extra dlouhá, ale už teď je nabitá zajímavým obsahem a téměř 600 recepty, které nabízejí inspiraci pro vaření domácích jídel. Ať už připravujete slavnostní hostinu, večírek pro přátele nebo pro děti, nebo jen hledáte nápad na rychlou večeři či zpracování sezónních surovin, najdete zde určitě ten správný recept.

Během roku jsme pro vás připravili i zajímavé speciály z receptů z tradičních i nových surovin. S úspěchem se setkalo třeba seznámení s jihoamerickou quinoou, oblíbili jste si recepty z chřestu, lilku, červené řepy nebo rajčat.

Pro připomenutí vám přinášíme přehled receptů, které si získaly vaši největší pozornost:

PŘEDKRMY A CHUŤOVKY:

POLÉVKY:

VEGETARIÁNSKÉ:

HLAVNÍ JÍDLA:

SLADKÁ TEČKA:

ZA REDAKCI PRIMA FRESH VÁM PŘEJI KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Klára Michalová

Reklama