návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Kolekce Top recepty na přílohové knedlíky

Vyberte si z velké sbírky receptů na přílohové knedlíky

Houskové a bramborové jsou klasika, která nikdy neurazí! Ale co moravské, chlupaté, karlovarské, perníkové nebo třeba pečené? Knedlíky jsou u nás zkrátka fenomén, na který můžeme být náležitě hrdí.
09. 11. 2018

Říká se, že jsme národ omáčkářů a něco na tom bude - výběr omáček, které se u nás vaří, je totiž stejně široký jako ten knedlíkový. Knedlíky ale nejsou jen dokonalou poduškou pro omáčku, co třeba takové výpečky? Nebo hovězí na česneku se špenátem? Co by si tyhle laskominy počaly bez bramborového knedlíku?

A nesmíme zapomenout ani na plněné bramborové knedlíky s uzeným... To je skoro na samostatnou kapitolu a nejeden Čech by na ně přísahal před porotou :)

Inspiraci ale můžeme najít i v dalších státech. Trochu jiné, ale také výborné knedle dělají třeba v Rakousku a v Itálii, tak proč nezkusit něco nového?

Vyzkoušejte klasické i trochu nevšední recepty na knedlíky:

Související témata: nejlepší recepty , knedlíky , česká kuchyně
Reklama