Svatava Vašková / Coolinářka

Chich food´s sushi bar – ochutnejte Japonsko v Hradci Králové

Pokud si v Hradci Králové chcete dopřát výjimečný požitek z asijské kuchyně, vřele doporučuji obě pobočky Chich foods, ze kterých si můžete speciality objednat až domů přes web či aplikaci Dáme jídlo. Autentická vietnamská jídla můžete ochutnat v první pobočce Chich food´s. Ale já tentokrát zvolila dovoz z druhé, mladší pobočky Chich food´s sushi bar, kde dělají to nejlepší sushi v Hradci!

Vedle tradičních druhů totiž připravují i sushi, které jen tak někde neochutnáte – místní specialitou je třeba smažené sushi, sushi kornoutek – temaki sushi, sushi sendvič, sushi tower nebo sushi bagetu. Některé z nich bylo i v mé objednávce, která dorazila včas a dokonale zabalená, nechyběly v ní ubrousky, hůlky, dostatek sójovky, wasabi i nakládaného zázvoru.

Začnu alternativou sushi, kterou jsem objednala manželovi – Poke bowl s grilovaným lososem (290 Kč) s kupou čerstvé křupavé zeleniny, rýží, avokádem a jemnou omáčkou. Výborné jídlo pro ty, kteří sushi zrovna neholdují.

Jak jsem už v textu zmínila, specialitou je křupavé smažené sushi. Tentokrát jsem si objednala Crab Crunch (4 ks za 170 Kč) s krabem, avokádem a okurkou uvnitř a s teriaki a nepálivou omáčkou a sezamem vně. Dokonalost – kombinace surovin, struktura a chuť!

Další mým oblíbeným druhem je Geisha Roll (4 ks za 190 Kč) s lososem, sýrem Philadelphia, avokádem a okurkou, bohatě zdobené grilovanou krevetou, třemi druhy omáček, sypáním a tobiko kaviárem. Crab crunch i Geisha roll si můžete objednat ve variantě čtyř nebo osmi kusů.

Zvláštní formou sushi je Temaki Sushi ve formě kornoutu, který můžete objednat vegetariánské, s lososem či tuňákem. Zvolit si můžete pálivou omáčku, nepálivou omáčku nebo teriyaki.

Na naší sushi párty ale nechybělo ani tradiční druhy sushi – Avocado Maki (6 ks za 99 Kč) a Philly Sake Maki s lososem (6 ks za 175 Kč). Tyto druhy můžete rovněž objednat v několika variantách – šesti až třeba třiceti kusů.

Jsem moc ráda, že podnik jako je Chich food´s sushi bar v Hradci Králové je. Obzvlášť oceňuji, jakožto matka malých dětí, co se jen tak večer nikam do restaurace nedostane, že dováží svá výborná jídla přes Dáme jídlo. Dokonalý požitek z tamních specialit, které si člověk běžně doma nepřipraví, si můžete dopřát i z pohodlí svého obýváku.

Chich food´s sushi bar

  • Šafaříkova 1274, Hradec Králové

Autor článku

Svatava Vašková / Coolinářka

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty