WraP ‘n Roll Hradec Králové – autentická asijská kuchyně pro každý den

V Hradci dlouho nebyla žádná dobrá asijská restaurace či bistro. O to víc jsme přivítali uprostřed prvního covidového lockdownu otevření WraP ‘n Roll bistra v místním nákupním centru Futurum. Protože ze začátku mohli jen rozvážet, přivítali jsme, že lze pohodlně objednávat přes Dáme jídlo. Od té doby jsme zůstali věrní a objednáváme si pravidelně.

Kvituji, že kvalita a chuť se nezměnila a porce jsou stále víc než dostatečné :-) Tady se zkrátka dosyta chutně najíte.

Ostatně jako vždycky přišlo jídlo precizně zabalené, včas a kompletní, včetně všech možných zálivek a doplňků.

Jako předkrm jsme tentokrát objednali Smažené závitky (75 Kč) – náplň tvoří rýžové nudle, směs zeleniny, hub a masa, vše zabaleno v rýžovém papíře a smažené dozlatova. Klasická chuťovka byla moc dobrá, stále křupavá a doplněná zálivkou k namáčení.

Ty kokos! (od 80 Kč) Pod tímto názvem se skrývá pálivá polévka s kokosovým mlékem a krevetami nebo kuřecím masem. Já si objednávám s krevetami. Možná jsem měla smůlu, ale jedna krevetka bylo trošku málo. To jediné mě tentokrát v objednávce trochu zklamalo. Ale chuť vývaru je skvělá a jako předkrm před hlavním chodem dobrá volba.

Dcera má moc ráda nudlové polévky, a proto si přála Pholevku (od 165 Kč) tradiční vietnamskou s rýžovými nudlemi, bylinkami a hovězím masem. Vyhovuje nám praktické balení, kdy je zvlášť vývar a v druhé krabičce nudle, maso, zelenina a bylinky, díky tomu se nudle během přepravy nerozmáčejí.

Jako hlavní chod jsem zvolila Žluté kari (od 179 Kč), které si dávám s kuřecím masem v křupavém těstíčku. Jde o jeden z nejznámějších thajských pokrmů, který je typický exotickou chutí kokosového mléka a koření. Dle mého nejlepší kari v Hradci, a navíc mám tu obří porci vždycky ještě druhý den.

Manžel si dal Udon nudle (od 165 Kč) – restované pšeničné japonské nudle se směsí masa a zeleniny. Nudle si můžete objednat s kuřecím, vepřovým, kachním či křupavým kuřecím stehnem. My zvolili tradičně kachnu a jako vždy zavládla nad talířem spokojenost. Dobře uvařené nudle, křupavá, ale měkká kachna, příjemně vychucená omáčka – není divu, že si objednáváme pořád to samé, tohle je prostě trefa.

I když bistra v obchodních domech nemají moc dobrou pověst, tak WraP ‘n Roll rozhodně patří k tomu lepšímu, co si lze z fast foodu z obchoďáku objednat. A díky aplikaci Dáme jídlo si pro jídlo ani nemusíte dojít :)

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty