Pražská restaurace Yam Yam potěší všechny milovníky asijské kuchyně

Asie je obrovský kontinent a její kuchyně jsou velmi rozmanité. Pokud se doma nebo s kolegy v práci nemůžete shodnout, na kterou máte zrovna chuť, s klidem můžete vybírat z menu restaurace Yam Yam. Najdete tu totiž průřez z různých asijských kuchyní, a všechny tu umí opravdu dobře.

Síť restaurací Yam Yam má v Praze 3 pobočky, takže objednávky jsou dostupné opravdu skoro po celé Praze. Objednávala jsem přes aplikaci Dáme jídlo, a přestože to bylo během obědové špičky, jídlo dorazilo do 40 minut. Vše bylo pečlivě zabalené v krabičkách a ještě obalené v potravinářské folli, takže nikde nic nevyteklo a jídlo kurýr dovezl teplé.

Jsem vyloženě polévkový typ, takže jsem nemohla odolat. Ze široké nabídky jsem si vybrala indonéskou polévku Soto Ayam s kuřecím masem, skleněným nudlemi a vejcem (105 Kč). Polévka byla krásně krémová díky kokosovému mléku, výraznou chuť jí dodala rajčata a koriandr. Překvapila mě velikost porce, v polévce bylo opravdu spoustu masa a půl natvrdo vařeného vejce, takže ideální oběd. Osobně bych přidala trochu limetové šťávy, ale i bez ní byla polévka velmi dobrá.

V Yam Yam nabízejí i širokou nabídku sushi. Objednala jsem jeden ze sushi setů, který obsahoval 8 ks lososových maki rolek, 4 ks s tuňákem, 4 ks s máslovou rybou a 4 ks s avokádem (280 Kč). Rýže byla dobře uvařená i dochucená, maki rolky úhledně připravené a ryby byly čerstvé.

Menu v Yam Yam je opravdu pestré, najdete zde vietnamské Banh Mi bagety, polévku Pho i oblíbená jídla Bun Cha nebo Bun Bo Nam Bo. Nechybí oblíbené havajské poke bowls, smažené i nesmažené závitky, thajské curry - žluté, červené i zelené a spoustu rýžových i nudlových pokrmů.

Mě zaujala testovací mix tří nudlových jídel (315 Kč). Obsahovala Japanese Taste, Please s kachnou, udon nudlemi, zeleninou a teriyaki omáčkou. Dalším jídlem v mixu byly Pad Thai rýžové nudle s kuřecím masem a vejcem, podávané s limetkou a praženými arašídy. A ve výběru nemohly chybět thajské rýžové nudle Classy Yammy Yammy s hovězí roštěnou. Překvapila mě velikost porcí, která byla opravdu velká, takže jako oběd pro tři lidi úplně dostačující. Jídla byla velmi dobře dochucená, se spoustou masa a zeleniny.

Jídlo z restaurace Yam Yam jsem nejedla poprvé, a určitě ani naposledy. Kvalita jídla, autentické suroviny a opravdu dotažená chuť, mě lákají se sem vracet a projíst celý jídelní lístek :) Díky aplikaci Dáme jídlo je to ještě jednodušší, stačí si jen vybrat!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty