Časopis Prima FRESH

Roční předplatné jen za 299,- Kč 236,- Kč

Magazín Prima FRESH vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 59,- Kč. Vychází 4x ročně.

v prodeji od 14. 9. 2022

Časopis Prima FRESH & Podzimní hodokvas

Když podzimní příroda vydává své plody, hodí se mít v zásobě nápady, jak je zpracovat a proměnit v báječná jídla. Nové číslo časopisu Prima FRESH nabízí velkou porci inspirace, se kterou bude podzim plný barev, chutí a vůní. V prodeji už od 14. září!

Roční předplatné jen za 236,- Kč 299,- Kč

Všechna vydání časopisu

Časopis Prima FRESH & Podzimní hodokvas

Připravili jsme novou várku originálních receptů. Ať už roztopíte troubu nebo pec, můžete vyzkoušet nevšední recepty na různé buchty a buchtičky, které vás možná překvapí. A nechybí úžasné návody na zajímavé chleby s náplní, které nejenže skvěle vypadají, ale ještě lépe chutnají! Milovníci sladkého zase ocení působivé recepty na dorty a koláče z nové kuchařky blogerky známé jako Lžička cukru.

Hostů v novém čísle máme ale více… Pokochejte se ukázkami z nové knihy Yotama Ottolenghiho, který si umí hrát s kombinacemi surovin jako nikdo jiný. O pár receptů se s námi podělili i mágové vegetariánské kuchyně Green Kitchen. A pokud vás okouzlila indická kuchyně, nechte se svést barevnými a voňavými recepty z nové knížky moc šikovné autorky, která tvoří pod jménem Chai & Chilli.

V oblíbené cestovatelské rubrice jsme tentokrát navštívili naše sousedy a vydali jsme se prozkoumat taje domácké polské kuchyně. Používají podobné suroviny, ale možná překvapí trochu jiným zpracováním, které může obohatit i náš repertoár.

A protože je září měsícem biopotravin, podívali jsme se na zoubek ingrediencím, které kupujeme v biokvalitě nejčastěji. Další zdravou surovinou, která by měla mít místo v našem jídelníčku, je konopí. Ano, čtete správně, přesvědčíme vás, že konopné produkty stojí za povšimnutí. A nabízíme i pořádnou porci receptů na jídla z jednoho hrnce či pekáče, a to v trochu zdravějším kabátku.

Máme pro vás dva druhy předplatného:

Spot na podzimní číslo Prima FRESH s předplatitelskou nabídkou Podravky

Spot na podzimní číslo Prima FRESH s nůžkami Fiskars

Magazín Prima FRESH obsahuje desítky chutných receptů a vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 59 Kč.

Předplatitelská nabídka s výrobky Podravka

Objednejte si roční předplatné jen za 349 Kč. Dostanete 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a jako dárek získáte výrobky Podravka v hodnotě 500 Kč zcela ZDARMA. Balíček je plný nezbytných surovin pro všechny kuchaře. Najdete v něm i výrobky Podravka Natur, díky kterým dochutíte své pokrmy zcela bez „éček“, obsahují totiž jen přírodní suroviny podle receptu matky přírody, tedy jen zeleninu, vybrané koření a nic víc.

CHCI PŘEDPLATNÉ ČASOPISU

Společnost Podravka byla založena v Chorvatsku a svou činnost zahájila již v roce 1947. Skupina Podravka je mezinárodní společností a je zároveň také jednou z předních potravinářských společností. Působí ve více než šedesáti zemích na všech pěti kontinentech.

Součástí skupiny Podravka je i původní česká značka Lagris, která je známým výrobcem zejména přílohovin a luštěnin na českém trhu. Prostřednictvím rodinné firmy Lagris jsou výrobky Podravka na českém trhu již řadu let. Od roku 2002 se stal Lagris součástí skupiny Podravka. Nejprodávanějšími výrobky na českém trhu jsou Podravka přísada do jídel, nyní také ve verzi Natur, čistě zeleninová příloha Ajvar či například výrobky z rajčat. Značka Lagris je oblíbená hlavně díky širokému portfoliu rýží a luštěnin.

V České republice získaly naše výrobky celou řadu ocenění, jako například „Volba spotřebitelů – novinka roku“ a „Volba spotřebitelů – obal roku“. Prestižní ocenění „Superior taste award“ získávají výrobky Podravka pravidelně každý rok v mnoha kategoriích, ocenění „Superbrands award“ získala značka Podravka i značka Lagris. Od konkurenčních společností se Podravka liší především schopností porozumět potřebám spotřebitelů, vysokou kvalitou výrobků a pracovních procesů a svými jedinečnými a silnými značkami.

Předplatitelská nabídka Fiskars

Objednejte si roční předplatné jen za 349 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a jako dárek dostanete univerzální recyklované nůžky Fiskars s délkou čepelí 21 cm v hodnotě 534 Kč zcela ZDARMA.

CHCI PŘEDPLATNÉ ČASOPISU

FISKARS ­– SPOKOJENOST JE POHODA A UDRŽITELNOST

Vaření, zahradničení a další kreativní aktivity zvyšují naši pohodu – to je dokázaný fakt. Společnost Fiskars navrhuje produkty, které dělají domácí i venkovní práce příjemnější – zvyšují udržitelnost, zdraví a spokojenost v lidských životech.

NAŠE MISE

Dlouhodobý́ blahobyt lidí a naší planety je pro nás důležitý́, a proto jsme si stanovili udržitelné cíle, které zlepšují kvalitu života nás všech.

VZNIKL, ABY ZŮSTAL

Myšlenka, že produkt funguje po celou generaci, byla vždy součástí filozofie Fiskars. Zpochybňujeme kulturu vyhazování tím, že vyvíjíme recyklovatelná řešení. Tímto způsobem si můžete užívat naše produkty déle, čímž se snižuje zátěž životního prostředí. Recyklujte, znovu použijte, opravte, znovu použijte – naše kreativita nezná mezí. Náš design je navržen s ohledem na odolnost, chceme inspirovat jedinečným vzhledem a kvalitou a také důrazem na detail. Usilujeme o to, aby se naše výrobky nikdy nevyhodily.

PRO UHLÍKOVĚ NEUTRÁLNÍ BUDOUCNOST

Boj proti změně klimatu je odpovědností každého a my jsme připraveni sehrát svou roli. Stanovili jsme si ambiciózní cíle na cestě stát se uhlíkově neutrální společností. Kromě řady dalších opatření by se obaly měly do roku 2030 snížit o 80 % a měly by být zcela obnovitelné. Odpad z našich vlastních provozů je zaměřen na 100% využití nebo recyklaci, abychom předešli putování odpadu na skládku. Fiskars také investuje do obnovitelných energií.

Pro partnery

Vyzkoušejte si různé možnosti spolupráce s časopisem Prima FRESH, které rádi přizpůsobíme Vašim potřebám. Kontaktujte nás!

Recepty