zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

Nejoblíbenější jídla z restaurací, která zvládnete uvařit doma

Vietnamský hovězí vývar Pho bo tai
Autor: ZÁSADNĚ ZDRAVĚ Vietnamský hovězí vývar Pho bo tai
Zatímco některá jídla si s radostí uvaříme doma a patří k pokladům rodinných kuchařek, jiná jídla si s železnou pravidelností objednáváme v restauracích a bistrech. Většinou je důvodem představa, že uvařit takové jídlo v domácích podmínkách je komplikované, potřebujete hodně surovin a trvá to moc dlouho. Přesto stojí za to pustit se do toho... Možná zjistíte, že představa neodpovídá skutečnosti a vy své oblíbené Pho bo nebo bramborové knedlíky plněné uzeným hravě zvládnete!
29. 05. 2020

Sto lidí, sto chutí, praví pořekadlo. Zatímco někdo si potrpí na tradiční českou kuchyni, někdo rád ochutnává nové chutě a pokud má možnost, testuje světové kuchyně. Pokud patříte k milovníkům české kuchyně, určitě máte v repertoáru domácího vaření spoustu omáček, polévek a sladkých moučníků. Přesto se najdou jídla, která si s chutí dáte v hospodě, ale doma se vám do nich nechce? Vemte to jako výzvu a zkuste doma konečně připravit uzený jazyk s křenovou omáčkou nebo bramborové šulánky s mákem jako od babičky.

Co se týká světových kuchyní, Češi si v posledních letech velmi oblíbili vietnamskou kuchyni. Zkusili jste ale doma uvařit hovězí polévku Pho bo? Máte obavy, že je to příliš složité? Ničeho se nebojte, je to jednoduše vývar, jen s pár ingrediencemi navíc :) A další hity ze světa, které si zaslouží vaši pozornost? Sushi, kung pao, tacos, lasagne.... Inspirace je víc než dost :)))

Připravte si hity z restaurací doma k večeři podle našich receptů: