Báječný rok 2015 s Prima FRESH

Báječný rok 2015 s Prima FRESH  Foto:
Báječný rok 2015 s Prima FRESH
Foto: All

Dovolte mi malé osobní bilancování. Rok 2015 byl pro Prima FRESH rokem plným změn, nových projektů a akcí. Snažili jsme se naši stále relativně novou značku rozvíjet a rozšiřovat do povědomí, a tak se s vámi chci podělit o pár věcí, které se nám povedly.

Značka Prima Fresh spatřila světlo světa v květnu roku 2013, kdy jsme spustili webovou stránku, na které najdete především zajímavé recepty, ale i články, videa a recenze.

Před rokem jsme k online platformě přidali tištěnou verzi a na trh přišel časopis Prima Fresh, který vychází jako čtvrtletník. Ctíme v něm samozřejmě sezonu a snažíme se přinášet nevšední recepty, které obohatí váš kuchařský repertoár o nové kousky.

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 2 Foto:

Velkou akcí loňského roku byl bezesporu food festival Prima Fresh (dříve Apetit). Stali jsme se novými mediálními partnery této tradiční a oblíbené akce, která má své zastávky v Plzni, v Pardubicích a nově i v Praze. Pro mě osobně to byla velká výzva, protože jsem byla požádána, abych vystoupila veřejně a před lidmi něco uvařila v cooking show. Což není nic jednoduchého, když před vámi vaří Pohlreich a po vás Paulus :) Ale zvládla jsem to za vydatné pomoci Gondíků, kteří mě na pódiu výrazně podpořili. Festival proběhne i příští rok a čeká nás asi i nová zastávka... :)

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 3 Foto:

V neposlední řadě jsme pro naše čtenáře připravili i první knihu – Moje sladká kuchařka je plná úžasných receptů na dorty, české i světové hity, nepečené dezerty a cukroví. Patronkou knihy se stala Gabriela Kratochvílová, která je nejen milá a krásná, ale v kuchyni velmi šikovná a moc ráda peče :) Zatím se zdá, že se kniha líbí a my už pilně přemýšlíme, jakou další kuchařku v edici Prima Fresh připravíme příště.

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 4 Foto:

Rozšířili jsme i nabídku sociálních sítí, na kterých s námi můžete komunikovat. Kromě Facebooku máme od letoška i Instagram @primafresh, kde najdete zajímavosti z redakční i mojí kuchyně, ale i různé upoutávky, videa a zajímavé soutěže. Přidejte se k nám :)

Báječný rok 2015 s Prima FRESH 6 Foto:

Ale naší hlavní pracovní náplní je stále přinášet nové recepty a inspiraci pro vás, naše milé čtenáře a fanoušky. Proto jsem pro vás připravila přehled 10 nejúspěšnějších receptů, na které jste loni klikali na našem webu vůbec nejvíce. Pojďte si je s námi připomenout:

Recept

Tvarohový dort Míša  Foto:

Tvarohový dort Míša

Tenhle dort je taková česká variace na americký cheesecake. A rozhodně není o nic horší! A co je na tomto dezertu vůbec nejlepší? Pořádná vrstva tvarohu. Takže když už se...

Recept

Mrkvová pomazánka  Foto:

Mrkvová pomazánka

Pomazánky jsou vhodné jako rychlé pohoštění pro návštěvy nebo jako výborná večeře, pokud vás přepadne lenost a nechce se vám nic vyvařovat.

Recept

Indické brambory se špenátem Sag Aloo Foto:

Indické brambory se špenátem Sag Aloo

Špenátové brambory na indický způsob můžete připravit jako netradiční přílohu, ale věřte, že jsou tak dobré, že je možné sníte jen tak samotné.

Recept

Mexická vejce Foto:

Mexická vejce

Tohle jídlo můžete také připravit na menších pánvičkách jako individuální porce.

Recept

Polévka z řapíkatého celeru Foto:

Polévka z řapíkatého celeru

Zatímco v Čechách je doma spíše bulvový celer a řapíkatý je pro nás celkem novinkou, v Americe je to přesně obráceně. Vyzkoušejte svěží celerové řapíky v této jednoduché...

Recept

Čokoládovo-banánový dort Foto:

Čokoládovo-banánový raw dort

Čokoláda a banány jsou nejvděčnější ingredience v raw kuchyni. Snad se ani nedají spočítat možnosti jejich využití. Tento dort je velmi oblíbený u dětí.

Recept

Kuřecí Stroganoff Foto:

Kuřecí Stroganoff

Kuřecí stroganoff je poměrně rychlý na přípravu a navíc opravdu dobrý! Ideálně podávejte se šťouchanými brambory a zeleninovým salátkem.

Recept

Spaghetti cacio & pepe Foto:

Spaghetti cacio & pepe

Občas se stane, že prostě nestačíte nakoupit nebo vám do dveří vrazí nečekaná návštěva. Nezoufejte, italská kuchyně je plná bleskových receptů, na které budou stačit...

Recept

Avokádová pomazánka s vejci Foto:

Avokádová pomazánka s vejci

Avokádová omáčka guacamole dobyla svět. S vajíčky si získá i vesmír.

Recept

Chléb bez hnětení  Foto:

Chléb bez hnětení

Tento recept na domácí chléb téměř bez práce už pár let koluje českým internetem. Pro nás ho otestovala bloggerka Tereza z Foodlover.cz. Vyzkoušejte ho s ní, a pak už si...
Připravila Klára Michalová - šéfredaktorka Prima FRESH

Videa

reklama

reklama