zpět

Hledáte inspiraci pro každodenní vaření?

Nechte si zasílat newsletter plný sezónních receptů.
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
TOP 10 - nejúspěšnější recepty roku 2015
TOP 10 - nejúspěšnější recepty roku 2015

TOP 10 – nejúspěšnější recepty roku 2015 podle čtenářů Prima FRESH

Na webu Prima Fresh je už téměř 2500 receptů, z kterých můžete čerpat inspiraci pro své vaření. Připravili jsme pro vás přehled 10 nejúspěšnějších receptů, které vás zaujaly v loňském roce. Pojďte si je s námi připomenout...
klaram , 01.01.2016

reklama

Recepty, na které jste loni klikali na webu Prima Fresh nejvíce, zahrnují pokrmy, u kterých to není velké překvapení, ale některé jsou naopak přímo šokující. Například z polévek byl nejúspěšnější krém z řapíkatého celeru, který s velkou převahou porazil všechny zelňačky, kulajdy, dýňové, čočkové či špenátové polévky, u kterých bychom čekali, že tuto nevšední celerovou polévku převálcují.

Absolutním vítězem mezi recepty se stal tradiční tvarohový dort Míša. Ani my jsme neodolali a recept jsme doma vyzkoušeli a je skutečně vynikající!

Dále se do výběru dostaly dvě pomazánky, které vůbec máte rádi... Hitem mezi články je výběr 18 nejlepších receptů na pomazánky (ten v klikané předčil i Míšu :).

A nechybí ani recepty na rychlá jídla, která se hodí jako inspirace pro každodenní večeře, například vynikajicí špagety s pepřem nebo kuřecí stroganoff.

Který z naší TOP 10 vyzkoušíte?

A zde je i výše zmíněný výběr s recepty na nejlepší pomazánky:

Připravila Klára Michalová - šéfredaktorka Prima FRESH

reklama

Související témata: nejlepší recepty , Prima Fresh

reklama

Přečtěte si také