zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Máte doma PROSTŘENO?!
Máte doma PROSTŘENO?!

Máte doma PROSTŘENO!?

Kulinární soutěž Prostřeno! můžete na Primě sledovat už šestým rokem. Za tu dobu se tento pořad stal fenoménem, který vám ukáže, jak Češi žijí a hlavně co doma vaří.
klaram , 11.03.2016

reklama

Každý, kdo se na Prostřeno! někdy díval, určitě přemýšlel o tom, jaké by sám sestavil soutěžní menu. A protože na Primě právě startuje i čtvrtá řada kulinární show Teď vaří šéf!, připravili jsme ideální menu právě z receptů, které Zdeněk Pohlreich vařil v minulé řadě. Co myslíte, uspěl by se svým menu v pořadu Prostřeno!?

Jako hlavní chod jsme vybrali oblíbené šéfovo narozeninové jídlo – pečené kuře se šťavnatou nádivkou. Jako předkrm jsme zvolili moderní krevety s česnekovým olejem a poctivou kuřecí polévku s estragonovými nočky. Pro odlehčení jsme vybrali křupavý salát s koriandrem a sladkou tečku obstará pro změnu ovocný salát s vanilkovou zmrzlinou.

Chcete se i vy podělit o své ideální menu? Na novém webu Prostřeno! můžete nyní vkládat vlastní recepty!

A tady už je naše ideální jarní menu složené z receptů Zdeňka Pohlreicha:

Další inspiraci pro vaše jarní vaření najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete více než 70 báječných receptů! V prodeji od 9. března:

Jarní koleda s Prima FRESH

Užijte si jarní koledu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Na webu Prostřeno!, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí jsou také diskuze pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv jednoduše vrátit bez dalšího hledání.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Ideální menu Prostřeno! 3 Foto:

reklama

Související témata: Pohlreich , Prostřeno! , menu

reklama

Přečtěte si také