Pražská steaková restaurace Dock House má působivou nabídku i pro vegetariány

Dock House je steaková restaurace, kterou najdete v pražské Michli nebo také na portálu Dáme jídlo! Používají maso nejvyšší kvality, a kromě tradičních hovězích steaků si můžete pochutnat na steacích z telecího masa, které pocházejí z jejich vlastního farmářského chovu v podhůří Jeseníků. Na své si ale přijdou i milovníci bezmasých pokrmů!

Dock House je restaurace ve stylu amerického bistra, vaří zde výhradně z kvalitních čerstvých a sezónních surovin a samozřejmě nechybí ani pestrá nabídka dezertů. Na nápojovém lístku své návštěvníky potěší bohatým sortimentem pečlivě vybraných vín z celého světa, řemeslných piv a poctivých limonád. My jsme vyzkoušeli citronádu (65 Kč), které nemůžeme nic vytknout. Skvělá chuť čerstvého citronu, která je jemně kyselá a příjemně osvěží.

My jsme tentokrát vynechali maso a otestovali jsme překvapivě širokou a nápaditou nabídku bezmasých pokrmů. Náš výběr padl nejprve na žampiony Portobello, naložené v sójové omáčce, medu, se sezamovým olejem a salátem z koriandru, jarní cibulky, klíčků a arašídů (175 Kč). Tento pokrm nás velmi překvapil. Chuť byla jemně nasládlá a všechny komponenty společně vytvářely dokonalou harmonii. Navíc si přesně na takovémto jídle pochutnají i vegetariáni.

Další naší volbou byl salát s grilovaným kozím sýrem, červenou řepou, piniovými oříšky, zakápnutý medem a citronem (213 Kč). Ne všichni jsou sice fanoušci kozího sýru, nám ale velmi chutnal a s čerstvým salátem s výtečným dresinkem byl opravdu vynikající.

To samé se dá říct o salátu z černé čočky (198 Kč), našemu třetímu výběru. Čočku doplňuje špenát, vejce uvařené sous vide na 63 °C, křupavá cibule, pečený celer a dresink z lístků řapíku. Ideální kombinace pro pozdní oběd nebo lehkou večeři, jelikož čočka skvěle zasytí, ale nezatíží.

Restaurace Dock House v nás zanechala skvělý dojem. Servis portálu Dáme jídlo byl bez chyby od začátku až do konce. Jídlo dorazilo teplé, pečlivě a esteticky zabalené a za krátkou dobu. Jestli tedy máte chuť na něco lehčího, nebo byste si naopak dali pořádný, kvalitní steak, tak neváhejte a objednávejte přes Dáme jídlo – Dock House vás nemůže zklamat!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty