Golden Egg: Výborný fast food, kde hrají hlavní roli vejce!

Jste milovníci vajec? Upřednostňujete kvalitu před kvantitou a máte rádi zodpovědný přístup k přírodě a hlavně sami k sobě? Chcete si zahřešit, ale možná ne tak úplně a raději byste zvolili zdravější variantu? Tím pádem Golden egg v pražské Seifertově ulici splňuje všechny vaše požadavky a vy si můžete pochutnat na kvalitním fast foodu servírovaném od srdce.

Nabídka pokrmů a nápojů v Golden egg na Dáme jídlo není tak široká, ale přesto si vybere úplně každý. Našim chuťovým buňkám neunikl Classic – burger s čedarem, volským okem, se spoustou křupavé slaniny a chipotle kečupem (170 Kč). Mňam! Tento burger je populární mezi zákazníky Dáme jídlo, a my se vůbec nedivíme! To samé se dá říct o Pigsty – o burgeru, který vyniká dokonalou chutí volského oka, čedaru a máslovou karamelizovanou cibulkou se slaninou (160 Kč). Za nás rozhodně skvělá varianta fast foodu, ze kterého nebudete mít plnou hlavu výčitek, ale spokojené bříško!

Pokud však zrovna nemáte chuť na velké burgery, můžete si v Golden egg objednat další varianty jejich vaječných pokrmů. My doporučujeme zkusit ty nejlepší omelety na všechny způsoby! My jsme ochutnali omeletu s avokádem, granátovým jablkem a koriandrem v nadýchané briošce (150 Kč). Omeleta byla velmi vláčná a chutná, navíc kombinace vajíček a avokáda – kdo by to nemiloval? Omeletu najdete i ve variantě s houbami, rukolou a rajčátky nebo ještě s pažitkou, čedarem a karamelizovanou cibulkou.

V Golden egg můžete také ochutnat jejich domácí limonády. Za nás moc doporučujeme Black currant neboli černý rybíz se zeleným čajem, limetkou a citronem (60 Kč). Za vyzkoušení stojí také pomerančový fresh (90 Kč), který potěší každého, hlavně po ránu!

Za nás je Golden egg správná volba pro výbornou snídani i chutný oběd. Všechna jídla obsahují vajíčka z volného chovu a jsou připravená bez GMO, takže kvalita surovin je bez pochyb. Již z balení bylo vidět, že všechny ingredience jsou stoprocentně čerstvé, a navíc pokrm lahodil i oku! Dovážka byla velmi rychlá, prakticky zabalená a při otevření jídlo neodolatelně vonělo! Celkový dojem je jenom pozitivní a všichni jsme si moc pochutnali!

Tak neváhejte a objednávejte na Dáme jídlo klidně i z pohodlí domova!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty