V liberecké Rotisserii ochutnáte grilovaná kuřata na všechny způsoby pro celou rodinu

Když se vám jednoduše nechce vařit a celá rodina se shodne na konkrétní, jedné, zásadní chuti – kuřeti, je Rotisserie – grilovaná kuřata jasná volba.

Dobře upečené kuře se možná nezdá být nijak originální, ale každý si na něm pochutná. Při domácí přípravě to trvá celkem dlouho, takže jako rychlá večeře po práci to moc nefunguje. Záchranou pak může být služba Dáme jídlo, kde si výborné pečené kuře můžete dopřát bez práce. Stačí jen objednat a nachystat talíře :) Z jídelníčku jsme vybrali průřez základních jídel, která v Rotisserii nabízejí. Pikantní stripsy s hranolky a dipem (174 Kč), marinované paličky v BBQ omáčce a v sezamu s dipem (6ks za 164 Kč), marinovaná křídla v BBQ omáčce se sezamem a dipem (164 Kč), pečené brambůrky a půlka kuřete (184 Kč). Jako přílohy jsme zvolili saláty coleslaw, tzatziky a mix zeleniny spolu s omáčkou sweet chilli a česnekovým a francouzským dipem. A místo sladké tečky jsme přidali smažené, cibulové kroužky (100 g za 64 Kč).

Objednávka proběhla bez problémů a kurýr byl rychlejší než blesk – původně nám avizovali dodávku do 30 minut a pan kurýr dorazil o dobrých deset minut dříve. Hlavní jídla byla zabalena v recyklovatelných povoskovaných papírových obalech, ostatní v plastových kelímcích

Popravdě řečeno, cibulové kroužky, které byly původně místo dezertu na závěr, nepřežily ani vybalení na talíř! Celá rodina se na ně vrhla a hned po konzumaci jsme všichni zalitovali, že jsme jich neobjednali více! Tak příště!

Všechna ostatní jídla byla fajn a úplně se po nich zaprášilo. Jediná půlka kuřete zbyla, ale nevadí, ta posloužila do těstovin následující den. Opravdu jídla bylo nadmíru a vše hodnoceno velmi pozitivně. Jediné, kde byl lehký propad v chuti, byl neochucený mix salát a trochu pochybností jsme měli o sweet chilli omáčce zřejmě koupená v obchodě, ale to nám nevadilo, ostatní omáčky byly originál a spolu s marinovanými paličkami, křídly a stripsy byla kombinace skvělá. Příště však bude nutné, objednat omáček více. V závěru nám omáčky chyběly!

Každopádně za přiměřenou cenu jsme si opravdu pochutnali, porce byly štědré, a dokonce nám zbylo i na další den. Perfektní volba pro hladovou rodinu!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty