Park restaurant v Liberci sází jednoduše na dobré jídlo. A to přece všichni chceme!

Další pracovní den a z předchozího dne nezbylo nic do krabičky? Přichází na řadu Dáme jídlo! Tentokrát vyzkoušíme oblíbené místo Park Restaurant Liberec.

Měla jsem chuť na nekomplikované jídlo, nejlépe klasiku, od které vím, co čekat. Takže volba padla na ruský boršč se zakysanou smetanou (45 Kč). Jako hlavní chod jsem objednala Burger Karel z hovězího masa s opraženou slaninou a čedarem (149 Kč). Neodolala jsem ani sladké tečce v podobě palačinek se švestkovými povidly a kysanou smetanou (68 Kč).

Než jsem odeslala objednávku, kurýr z Dáme jídlo už stál pomalu za dveřmi – opravdu, menu přivezl raketovou rychlostí! Až to ve mě vzbudilo lehké pochyby, jestli ho nevařil, kluk jeden, někde cestou :)

Menu dorazilo zabalené ve smíšených obalech, část v recyklovaných obalech a část v plastových. Díky rychlosti doručení bylo vše perfektně teplé, polévka byla dobře zabalená, takže vše bylo čisté.

Boršč byl velmi dobrý, poctivý, s plnou chutí, takhle bych si představovala polévku od babičky, kdyby byla Ruska :) A následoval zlatý hřeb oběda! Burger Karel mě naprosto uchvátil a musím upřímně přiznat, že lepší burger jsem v Liberci nikdy neměla. Šťavnaté maso, křupavá slanina, rozteklý sýr a výborná bulka, všechno hrálo dohromady jako symfonický orchestr. Po tomto zážitku už jsem byla dost plná a myslela jsem si, že s objednávkou moučníku jsem to už trochu přehnala. Ale po prvním soustu jsem tento pocit přehodnotila – palačinky s nakyslou náplní z povidel a navíc se zakysankou jednoduše chutnaly báječně a já je překvapivě a bez uzardění celé snědla!

Popravdě, po tak dobrém obědě na práci už moc elánu nezbylo. Zato ve mě hryzala myšlenka na večer s rodinou – co budeme mít k večeři? Rozhodla jsem se, že je přece nemůžu ochudit o tak skvělý zážitek, jakým je Burger Karel :) Takže nakonec došlo na další objednávku a naše rodina měla díky Dáme jídlo skvělý večer ve společnosti 5 Karlů z Park Restaurant Liberec!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty