zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Brazilská restaurace Brasileiro nabízí exotiku s chutí ohně
Autor: Prima Fresh Brazilská restaurace Brasileiro nabízí exotiku s chutí ohně

Brazilská restaurace Brasileiro nabízí exotiku s chutí ohně i lehká svěží jídla

Brazilská restaurace s chutí ohně – tak si přezdívá pražské Brasileiro ve Slovanském domě. Základní nabídku v kamenné restauraci tvoří bohatý předkrmový raut, ale především tradiční způsob grilovaného masa na otevřeném grilu.
Prima FRESH , 21.09.2021

reklama

Pokud chcete ochutnat výtečná grilovaná masa, která se z jehly odkrajují přímo u stolu, rovnou na talíř, musíte si zajít na večeři nebo oběd přímo do restaurace. Spoustu dalších dobrot si ale můžete nechat dovézt domů nebo do práce. V nabídce je jak široký výběr poké a sushi, tak i malých jídel a salátů a nechybí ani populární grilovaný ananas. Na Dáme jídlo jsou k dispozici také exkluzivní boxy se všemi surovinami, které potřebujete k perfektní přípravě brazilské kuchyně. Co se týče nabídky nápojů, na výběr jsou limonády, čerstvé šťávy, ale také pivo či víno.

Poké misky i sushi jsou na dovážení ideální
Autor: Prima Fresh Poké misky i sushi jsou na dovážení ideální

Nás tentokrát zaujaly poké misky různých druhů. Můžete si pochutnat na poké s tuňákem, smaženou tapiokou, nebo dokonce s hovězí svíčkovou. Náš výběr tentokrát padl na poké s lososem (225 Kč). Skvěle namarinovaný losos v omáčce ponzu, sushi rýže, sójové výhonky, marinovaná zelenina, mango, avokádo a smažená tapioka. Nedalo se nic vytknout. Chutě spolu skvěle hrály a porce více než dostatečně zasytila. Nedivíme se, že poké s lososem patří na portálu Dáme jídlo mezi ty nejvíce populární. 

To samé můžeme s klidným srdcem říct o poké s tuňákem (250 Kč). Ten byl namarinovaný v chilli majonéze, pokrm byl tedy ostřejší a pro milovníky pálivějšího jídla zcela ideální. 

Poké s lososem i tuňákem bylo vynikajicí
Autor: Prima Fresh Poké s lososem i tuňákem bylo vynikajicí

Nezklamal nás ani sushi mix 12 ks (215 Kč), který byl naším třetím výběrem. Později jsme se dozvěděli, že na techniku dělání sushi se v Brasileiru velmi dbá. K rybám v sushi přidali smažené mandle a mango, tím propojili japonskou techniku a brazilské suroviny. Za nás skvělý nápad, který si vaše chuťové buňky opravdu užijí.

Sushi mix obsahuje 6 druhů po dvou kusech
Autor: Prima Fresh Sushi mix obsahuje 6 druhů po dvou kusech

Pokud máte chuť na něco lehkého, s masem i bez, chcete si pochutnat, a zároveň chcete mít jistotu, že jídlo je připravené z kvalitních surovin a s péčí, jež si zaslouží, můžeme vám Brasileiro s lehkým srdcem doporučit.

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.

Dáme restaurace

Související témata: Dáme jídlo , restaurace Praha

reklama