Kreativní středomořská hostina v Mama Shelter vás ohromí barvami i chutí

Bývalý hotel Parkhotel v pražských Holešovicích se před pár lety proměnil v Hotel Mama Shelter. A proměna to byla opravdu zásadní. Vnitřní prostor hotelu září barvami a nekonvenčním a velmi zábavným zařízením. Tuhle atmosféru si můžete užít v restauraci, v baru i na víkendovém brunchi. Krásně barevné a kreativní jídlo si ale můžete vychutnat i v pohodlí domova.

Základem místní kuchyně je středomořský styl – v nabídce najdete jídla inspirovaná především Itálií, ale i Španělskem nebo Izraelem. Naklikejte si pořádnou hostinu a objednejte ji na Dáme jídlo. Mezi předkrmy nás zaujalo andaluské gazpacho (104 Kč) nebo arancini – rizotové krokety obalené v parmazánu se zakysanou smetanou (114 Kč). Z hlavních jídel můžete vybrat třeba lasagne s hovězím ragú (214 Kč), vepřová žebra (244 Kč) nebo salát s křupavým kuřecím masem a výbornou sezamovou omáčkou (204 Kč).

Já jsem ale tentokrát využila výhodnou akci 2 + 1 pizza zdarma a objednala rychlou večeři, s kterou mám jistotu úspěchu i u dětí. Pizza v Mama Shelter se připravuje v neapolském stylu, s nadýchaným, ale křupavým okrajem a na výběr jsou klasické i nevšední pizzy. Zvolila jsem sýrovou pizzu Quattro formaggi (214 Kč), na které nechyběla kombinace sýrů mozzarella, gorgonzola, uzená scamorza a parmazán. Chuť byla příjemně vyvážená, bohatá náplň byla ozdobená čerstvou rukolou.

Další pizzou na mé objednávce byla pizza Finocchiona (214 Kč) s rajčatovým základem, s mozzarelou a italským salámem, ozdobená čerstvou bazalkou a parmazánem. Byla to příjemná změna oproti klasické šunkové a měla úspěch i u dcery, která má poměrně vyhraněný názor na to, co je ochotná sníst :)

Mě nejvíc potěšila třetí pizza Tartufa (224 Kč) s mozzarellou, lanýžovým krémem, gorgonzolou, šunkou, žampiony, parmazánem a čerstvou rukolou. Velmi kreativní a velmi dobré! Lanýžová pasta byla v chuti příjemně výrazná a skvěle ladila s gorgonzolou.

Objednávku doručil kurýr překvapivě rychle, pizzy byly čerstvé a horké a ručně popsané krabice vyloudily úsměv na tváři, který se ještě více roztáhl po ochutnání :) Pizza je vůbec nejoblíbenější jídlo na celém světě a díky tomu je v nabídce mnoha restaurací. Není ovšem pizza jako pizza! Pokud si chcete dát opravdu dobrou, Mama Shelter se o to postará, stačí si jen objednat…

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty