Crème de la Crème: Ochutnali jsme nejlepší gelato v Praze!

Léto je v plném proudu – a na čem jiném si tedy pochutnat než na dobré zmrzlině! A co teprve na pravém italském gelatu. Zmrzlinárna Crème de la Crème si zakládá na výrobě zmrzliny výhradně z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin, prostých veškeré chemie, umělých barviv, konzervantů, umělých emulgátorů či stabilizátorů. Vyrábí se tedy původním způsobem, navíc každá zmrzlina má svůj jedinečný, originální, tradiční recept.

V Crème de la Crème můžete ochutnat jak smetanové zmrzliny, tak ovocné sorbety. Na své si přijdou i vegani díky široké nabídce zmrzliny bez živočišných produktů. Upřímně, z tolika druhů bylo opravdu těžké vybrat si jen pár příchutí na ochutnání. Nakonec jsme se rozhodli vyzkoušet od každé kategorie právě jednu zmrzlinu a nechali jsme si ji dovézt domů přes Dáme jídlo.

Výběr padl nejdříve na ovocný sorbet s příchutí manga (200 Kč / 500 g). A nemohli jsme vybrat lépe. Sorbety se v Crème de la Crème vyrábí pouze ze tří surovin, a to z ovoce, vody a cukru. Jsou tedy přirozeně veganské. Mango je navíc klasika, která nikdy nezklame, lehce štiplavý začátek, ale přesto slaďoučký konec. Další volba padla na slaný arašíd (200 Kč / 500 g), který je mimo jiné bez přidaného cukru. Musíme říct, že slaný arašíd byla skvělá volba. Sladko-slaná zmrzlina, kterou prostě chcete jíst dál a dál, provokuje svou nezvyklou chutí, ale na jazyku se rozplývá jako samet. Třetí naše volba byla zmrzlina chuti hořká čokoláda (200 Kč / 500 g), která na první pohled vypadá jako laktózová bomba, ale nenechte se zmýlit. My jsme zvolili veganskou variantu! Základem této zmrzliny jsou rostlinná biomléka a čekanková vláknina. Nebojte se ji také vyzkoušet! Na dokonalé chuti to vůbec nic nemění!

Crème de la Crème patří mezi nejlepší zmrzlinárny v Praze, a my se tomu vůbec nedivíme. Na první pohled vás oslní široký výběr druhů zmrzlin, který si navíc můžete díky službě Dáme jídlo vychutnat z pohodlí domova či kanceláře. Tak neváhejte a objednávejte – nejen v létě!

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty