zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Vychází BBQ kuchařka
Vychází BBQ kuchařka

Vychází BBQ kuchařka, kterou nutně potřebujete

18. června 2014 vyšla knižní novinka pod názvem BBQ kuchařka, která je základním průvodcem ke grilování se zaručeně fungujícími recepty, celou řadou nejrůznějších BBQ technik, tipů a nápadů, které se hodí každému – od grilovacích začátečníků až po tvrdé jádro nadšenců.
klaram , 20.06.2014

reklama

BBQ kuchařka je rozdělena do pěti kapitol, ve kterých najdete recepty na vše od masa přes ryby k zelenině, a to včetně receptů na grilování velkých kusů masa s dlouhou a pomalou přípravou, ale i na rychlopalné grilovačky, ‚boží‘ přílohy, chuťovky, dipy, salsy a marinády. BBQ kuchařka navíc obsahuje celou škálu užitečných tipů a technik pro práci s grilem, takže vaše grilování už nikdy nebude stejné.

BBQ kuchařka je knihou z produkce Jamie Oliver’s FOOD Tube, což je komunitní kanál Jamie Olivera na YouTube, který má více než 400 000 předplatitelů.

Vychází BBQ kuchařka 2Pod značkou produkce Jamie Oliver’s Food Tube budou v budoucnu vydávány i další praktické, cenově dostupné a uživatelsky příjemné kuchařky s lahodnými recepty inspirované neuvěřitelnými (šéf)kuchaři a všemi, kdo umí a jsou spojení s kanálem FOOD Tube. Jamie Oliver pro každou knížku připravil předmluvu, ve které v krátkosti představuje jejího autora a knihu samotnou.

Autorem BBQ kuchařky je Christian Stevenson, americký DJ a skvělý BBQ kuchař z hlubokého amerického Jihu, který žije a dýchá jak vařením, tak bavením lidí. Rád vymýšlí vlastní slova, takže po přečtení BBQ kuchařky si taky obohatíte slovník o pár novotvarů tohohle šílence. Christian Stevenson je mužem mnoha talentů a je také, mimo jiné, gastro sloupkařem pro magazín FHM. Za svůj pořad RAD na Kanálu 5 v UK získal ocenění (Britské akademie filmového a televizního umění) BAFTA. Má za sebou úspěšnou kariéru v rádiu, videohrách i ve filmech a jeho fantastická jídelní dodávka v Brightonu byla roku 2013 zvolena ‚Nejlepší BBQ boudou’.

BBQ kuchařka

Vychází BBQ kuchařka 3Díky receptům v této knize, senzačním a vtipným videím na FOOD Tube a hlavně díky nadšení DJ BBQ, který do téhle knihy vložil duši i tělo, nebude vaše grilování už nikdy stejné,“ říká Jamie Oliver.

Překladu českého vydání se ujala zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková.

BBQ – kuchařka vyšla 18. června 2014 v prvním českém vydání. Kniha má 128 stran a obsahuje 50 receptů s barevnými fotografiemi pořízenými vynikajícím fotografem Davidem Loftusem, což je dvorní fotograf Jamieho Olivera.

Doporučená cena knihy je 267 Kč vč. DPH a k dostání bude zejména v knihkupectvích a na internetu.

Autor: Kateřina Obrazová; převzato z blogu Thinkfood.cz

reklama

reklama

Přečtěte si také