Máte doma PROSTŘENO!?

Máte doma PROSTŘENO?! Foto:
Máte doma PROSTŘENO?!
Foto: All

Kulinární soutěž Prostřeno! můžete na Primě sledovat už šestým rokem. Za tu dobu se tento pořad stal fenoménem, který vám ukáže, jak Češi žijí a hlavně co doma vaří.

Každý, kdo se na Prostřeno! někdy díval, určitě přemýšlel o tom, jaké by sám sestavil soutěžní menu. A protože na Primě právě startuje i čtvrtá řada kulinární show Teď vaří šéf!, připravili jsme ideální menu právě z receptů, které Zdeněk Pohlreich vařil v minulé řadě. Co myslíte, uspěl by se svým menu v pořadu Prostřeno!?

Jako hlavní chod jsme vybrali oblíbené šéfovo narozeninové jídlo – pečené kuře se šťavnatou nádivkou. Jako předkrm jsme zvolili moderní krevety s česnekovým olejem a poctivou kuřecí polévku s estragonovými nočky. Pro odlehčení jsme vybrali křupavý salát s koriandrem a sladkou tečku obstará pro změnu ovocný salát s vanilkovou zmrzlinou.

Chcete se i vy podělit o své ideální menu? Na novém webu Prostřeno! můžete nyní vkládat vlastní recepty!

A tady už je naše ideální jarní menu složené z receptů Zdeňka Pohlreicha:

Recept

Krevety s česnekovým olejem Foto:

Krevety s česnekovým olejem

Delikátní chuť krevet si nejlépe vychutnáte v té nejjednodušší úpravě. Stačí troška česneku a chilli a vykouzlíte skvělou lahůdku.

Recept

Kuřecí polévka s estragonovými nočky  Foto:

Kuřecí polévka s estragonovými nočky

V nové řadě kulinární show Teď vaří šéf! připravil Zdeněk Pohlreich ideální nedělní menu, v kterém samozřejmě nemohla chybět polévka. Silný kuřecí vývar se zeleninou...

Recept

Pečené kuře s nádivkou Foto:

Pečené kuře s nádivkou

Nadýchaná nádivka do sebe při pečení natáhne šťávu z kuřete, což z ní vykouzlí dokonalou lahůdku.

Recept

Křupavý salát s koriandrem Foto:

Křupavý salát s koriandrem

Není salát jako salát! A o tom vás přesvědčí Zdeněk Pohlreich v dalším dílu pořadu Teď vaří šéf. Že se zeleninový salát doplňuje skvěle s kouskem lososa jistě víte, ale...

Recept

Ovocný salát s vanilkovou zmrzlinou Foto:

Ovocný salát s vanilkovou zmrzlinou

V zimě spousta z nás zapomíná tak trochu na ovoce. A nejenže se nám tím nedostávají drahocenné vitamíny, ale je to také velká škoda, protože spoustu ovoce lehce seženeme i...

Další inspiraci pro vaše jarní vaření najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete více než 70 báječných receptů! V prodeji od 9. března:

Článek

Jarní koleda s Prima FRESH  Foto:

Užijte si jarní koledu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Zbrusu nové číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti už od 9. března – a je plné receptů, které vám domů přivolají jaro.

Na webu Prostřeno!, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí jsou také diskuze pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv jednoduše vrátit bez dalšího hledání.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Ideální menu Prostřeno! 3 Foto:

Videa

reklama

reklama