zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Pomazánka z mungo fazolek se sýrem
Autor: Hodně domácí Pomazánka z mungo fazolek se sýrem

Pomazánka z mungo fazolek se sýrem

Hodnoceno: 2x
Říkáme to pořád, pomazánky jsou prostě neskutečně vděčné. Dnes pro vás máme jednu trochu nevšední, ale velmi chutnou variantu, která spojuje populární mungo fazolky a sýr. Ozvláštněte své chlebíčky novou chutí.
do 30 minut

reklama

Postup

  1. Den předem, nebo aspoň 4 hodiny, si namočte fazolky.
  2. Uvařte doměkka a sceďte vodu. Všechny suroviny dejte do mísy, nastrouhejte sýr, prolisujte česnek, nakrájejte cibuli.
  3. Tyčovým mixérem vše trochu rozmixujte. Nemusíte mixovat úplně na kaši, nevadí, když je fazolka občas přiznaná.
  4. A aby toho nebylo málo, tak jsem naložila sýr s bílou plísní do směsi olivového oleje, česneku, čubrice a soli.
  5. Postup je takový, že utřete česnek se solí, zalijete olivovým olejem, přidáte čubricu, nebo můžete i provensálské koření a do této směsi vložíte nakrájený sýr.
  6. Stačí marinovat přes noc.
Pomazánka z mungo fazolek se sýrem
Autor: Hodně domácí Pomazánka z mungo fazolek se sýrem

reklama

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!