Vychutnejte si jedinečné sladké potěšení v Černé Madoně

Černá Madona je báječná kavárna a cukrárna, kde se dobře nasnídáte, dáte si i oběd, ale hlavně si vychutnáte sladký dezert. My jsme neodolali jejich výběrů skvostných zákusků. Ceny se pohybují okolo 120 Kč, ale každý dortík určitě stojí za vyzkoušení a za výjimečný zážitek je to cena oprávněná.

Lískooříškový mousse (119 Kč) potěší každého mlsouna, který má rád jemnou chuť oříšku s čokoládou, možná trochu připomínající oblíbenou pomazánku z oříšků. Pokud neodoláte čokoládě, určitě musíte ochutnat Čokoládový mousse (119 Kč). Ikdyž to může znít jako kalorická bomba, dortík je jemný a příjemně potěší vaše chuťové pohárky vynikající čokoládou.

U oříšků ještě zůstaneme, tentokrát jsme ochutnali pistácie. Pistáciový dezert (119 Kč) je přesně takový, jak vypadá. Nechybí poctivá chuť zelených oříšků, které v dezertu krásně křupou. Naším očím také lahodila Malinová tartaletka (119 Kč), která v nás vyvolala léto a čerstvě natrhané maliny. Korpus krásně křupal a vše doplnil výborný malinový krém uvnitř.

Co nás překvapilo, byly dezerty s tematikou pandemie. Dortík sice vypadá jako Virus (159 Kč), ale nebojte se, na tomto viru si velmi pochutnáte. Čokoládové křupnutí korpusu doplňují lyofilizované jemně kyselé maliny. A co na virus? Jedině Vakcínu (149 Kč)! Ano, to je název posledního dortíku, který jsme měli možnost ochutnat. Banánový mousse, jahodovo-banánová náplň a k tomu kapka ginu. Naočkujte se proti špatné náladě!

V krásném prostotu kubistické kavárny v centru Prahy si dezerty vychutnáte s krásným výhledem, ale doma je doma :) Pokud si chcete vychutnat sladkou chvilku s partnerem nebo pohostit tchyni, neváhejte a objednejte si dortíky přes Dáme jídlo s dovozem až před domovní dveře.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty