Objevte sushi ráj v pražském Imperial Sushi

Přišel čas léta, počasí trhá teplotní rekordy a vy nevíte, na co máte chuť. Na teplé jídlo nemá v tomhle horku člověk ani pomyšlení a jíst pořád jen saláty? To se nedá! Co takhle si pochutnat na opravdu výborném sushi?

Sushi je ideální do horkých dnů a vsadíme se, že vaše chuťové pohárky opravdu trpět nebudou. Na portálu Dáme jídlo jsme si tentokrát objednali z restaurace Imperial sushi. Ta má v Praze několik poboček, některé fungují pouze na rozvoz a vyzvednutí. My jsme ale vybírali z žižkovské pobočky, kde je i bistro a bar.

Výběr padl na mangový salát s papájou – Mango Papaya salad (239 Kč). Svěží lehký salátek podle receptu Marka Raditsche, jemně pálivý, ale zároveň krásně sladký. Připravený z manga, papáji s kešu, smaženou cibulkou a kokosovým dresinkem. Jako předkrm nebo lehký letní oběd funguje perfektně.

Jako hlavní chod jsme objednali Lunch snack. Jedná se o balení sushi, kde najdete 24 kusů za 429 Kč. Cena je sice trochu vyšší, ale věřte, že nebudete litovat. V obědovém boxu najdete 8 kusů hosomaki s lososem, 8 kusů hosomaki s tuňákem a 8 kusů goma sake roll s lososem.

V Imperial sushi najdete spoustu variant jak k obědu, tak i k večeři, vybere si úplně každý. Kromě sushi si můžete pochutnat i na poke bowls.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty