Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 21.–27. dubna 2014

Tipy na gastro akce 21.-27.4.
Tipy na gastro akce 21.-27.4. Autor: Thinkstock
Povelikonoční týden je stále nabitý zajímavými gastro akcemi. Ochutnat při nich můžete především různé lahodné moky, na výběr jsou vína moravská, moldavská i francouzská, nevšední koktejly na bázi piva i tradiční pálenky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Víno a delikatesy 2014

23.–25. dubna 2014, Výstaviště Praha–Holešovice, region Praha

Na 17. ročníku mezinárodního veletrhu proběhne největší setkání výrobců, dovozců, profesionálů a milovníků vín v celé České republice. Jednotlivé dny budou věnovány moravským vínům, moldavským vínům a vínům a delikatesám z Francie. Rovněž budou vyhlášeni vítězové soutěže vín o Zlatý pohár veletrhu Víno a delikatesy 2014 v 17 kategoriích. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 21.-27.4. 4

Tipy na gastro akce 21.-27.4. 2Chodovar Cup 2014

26. dubna 2014, Chodová Planá, region plzeňský

Přijďte podpořit účastníky unikátní barmanské soutěže Chodovar Cup, který se letos bude konat již pošestnácté. Jedná se o originální soutěž v míchání drinků na bázi piva. Součástí akce bude slavnostní zahájení pivní sezony – běh s dubovým pivním sudem z Bavorska do Chodovaru a naražení prvního sudu nové sezony na nádvoří pivovaru. Více informací najdete ZDE.

Cuvée 2014

24. dubna 2014, Zámek Zábřeh, region moravskoslezský

Jste srdečně zváni na 12. ročník mezinárodní přehlídky vín s bohatým doprovodným programem. Ochutnat budete moci mnoho vinných odrůd, jak od českých, tak od zahraničních vinařů. Jistě vás zaujme doprovodné slovo „Slovenská vína o páté“, a na řízené degustaci vín se dozvíte něco o historii šumivých vín Cava z Katalánska. Více informací najdete ZDE.

Čejkovická vinná stezka

26. dubna 2014, Čejkovice, region jihomoravský

Přijďte se pokochat malebným okolím Čejkovic – bude připravený šestikilometrový okruh vhodný jak pro pěší, tak i pro cykloturisty. V místních vinicích na vás budou čekat vinaři a budete moci ochutnat především mladá vína v tom nejpřirozenějším prostředí. Vypravit se můžete i do podzemních prostor Templářských sklepů nebo navštívit domek, kde strávil část života T. G. Masaryk. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 21.-27.4. 3

Tipy na gastro akce 21.-27.4. 5Slavnost oskoruší

26. dubna 2014, Tvarožná Lhota, region jihomoravský

Na dalším ročníku oblíbených slavností oskoruší se dozvíte vše o oskoruších a dalších vzácných ovocných dřevinách, jako jsou moruše, dříně, durancie… Okoštujete oskorušové pálenky i jiné destiláty a připravena bude i zabijačka. Nebude chybět bohatý kulturní program, lidové písně, cimbálová muzika nebo jarmark tradičních výrobků. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama