zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Sledujte oblíbené videorecepty na své chytré televizi
Autor: FTV Prima Sledujte oblíbené videorecepty na své chytré televizi

Sledujte oblíbené videorecepty na své chytré televizi

Pokud hledáte inspiraci nebo rádi vaříte podle návodných videoreceptů, máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte zapínat počítač, stačí zmáčknout červené tlačítko a obrovskou porci inspirace najdete na své televizi.
redakce , 29.09.2021

reklama

Pravděpodobně jste si všimli, že na webu fresh.iprima.cz naleznete sekci s videorecepty. Možná ale ještě nevíte, že tuto kolekci receptů z populárních pořadů televize Prima najdete i ve vaší chytré televizi. A to pod červeným tlačítkem. Přímo v menu zde naleznete dlaždici s logem VIDEORECEPTY, která vede do přehledně seřazené „videokuchařky“.  V aplikaci iPrima potom můžete využít vstup do videoreceptů přes barevnou ikonu v důvěrně známé barvě vašeho oblíbeného webu.

Redakce zde pravidelně umisťuje na čelní pozice recepty sezonní, populární či jiným způsobem aktuální. Dále můžete procházet přes záložky řazené podle svých oblíbených kuchařů, TV pořadů či typu jídla. Kdykoli si můžete zopakovat recept, který vás v televizním pořadu zaujal. Stejně jako objevovat recepty stále nové. Aplikace jich obsahuje téměř 1 500, inspirace je tedy víc než dost.

S poutáním na Videorecepty se můžete setkat i v televizním vysílání, kde se upozornění na ně pravidelně zobrazuje a stisknutím červeného tlačítka vstoupíte pak rovnou do aplikace.

Kolekce videoreceptů se bude dále rozrůstat a věříme, že si zde každý nalezne něco podle svého gusta. Ať už jako inspiraci do vlastní kuchyně, či jen pro příjemné strávení volných chvil.

reklama

Související témata: červené tlačítko , videorecepty , HbbTV aplikace iPrima

reklama

Přečtěte si také