Holešovická restaurace PRU58 vás zve na dobrodružnou cestu kolem Asie

Pokud zavítáte do pražských Holešovic, nenechte si ujít návštěvu restaurace PRU58. Majitel a šéfkuchař Štěpán Návrat zde vytvořil oázu, v které se rázem přenesete do nitra Asie. Půvabný a neotřelý interiér podpoří tu krásu, kterou najdete na talíři.

Ať už do PRU58 zavítáte využít obědovou nabídku, nebo sem vyrazíte na romantickou večeři či posezení s partou přátel, určitě neodejdete zklamaní. Autentické suroviny a chutě, pozorný personál, nápadité drinky, tady se zkrátka budete mít hezky. Kromě nabídky nudlových pokrmů, poke misek, polévek typu ramen, se zde zaměřují i na sushi. Doporučuji vyzkoušet jejich kreativní rolky, které vás překvapí vzhledem i chutí. Já se tentokrát rozhodla vyzkoušet dovoz jídla přes aplikaci Dáme jídlo. Díky akci byla doprava zdarma, tak jsem ji s radostí využila.

Jídlo dorazilo do půl hodiny, výhodou Holešovic je, že leží v podstatě uprostřed města, takže to nikam netrvá nerozumně dlouho. Pokrmy byly zabaleny v povoskovaných papírových krabičkách.

Vybrala jsem Salmon Wasabi Tempura Poké (295 Kč). Velmi štědrá porce v této poké misce obsahovala ochucenou sushi rýži, wakame salát, naloženou ředkev a červenou řepu, boby edamame, okurku a kousky lososa smaženého v tempuře se sezamovými semínky. Pokrm byl dochucený ponzu omáčkou a wasabi majonézou, která měla pořádný říz. Já mám naštěstí křen ráda, takže mi to nevadilo, ale lze do poznámky napsat, aby vám ji dali zvlášť a vy si ji pak můžete dávkovat podle osobní odolnosti.

Jako další chod jsme zvolila Bulgogi Noodles s kachnou (215 Kč). Poctivá porce pšeničných udon nudlí s tenkými plátky kachny, lehce nasládlou bulgogi omáčkou a spoustou zeleniny... Tohle jídlo vás nejen zasytí, ale i potěší. Je to taková moje jistota, když si nemůžu vybrat z obsáhlého menu, tohle jídlo musí chutnat všem, je jemné, syté, šťavnaté, a přitom dostatečně chuťově zajímavé. Já si přiobjednala navíc majonézu Spicy Tobadjan (20 Kč) a musím říct, že splnila, co slíbila :))) Byla skutečně pálivá! Co mě mile překvapilo, jídlo dorazilo opravdu horké.

Posledním jídlem v mé objednávce bylo Sticky Pork Belly + Rice (277 Kč). Miska dobře uvařené rýže spolu se třemi pořádnými špalíky pomalu pečeného presovaného vepřového bůčku, který byl zvrchu karamelizovaný, uvnitř šťavnatý, ochucený domácí omáčkou s medem a kořením pěti vůní. Jako příloha byl cibulový salátek, zázvor a okurka. Na první pohled jednoduché jídlo, které ovšem překvapilo variabilními chutěmi, které se krásně doplňovaly.

Restaurace PRU58 umí hodně nabídnout, a pokud si umíte vychutnat autentické chutě asijské kuchyně, tady jste na správné adrese. Není to žádné laciné bistro, ale solidní podnik s odpovídajícími cenami. Proto je nasnadě, že je ideální si jejich nabídku vychutnat v krásném interiéru s obsluhou, ale pokud máte prostě chuť, nechte si jídlo dovézt domů přes Dáme jídlo, zapalte svíčky, nandejte jídlo na talíře a užijte si sváteční hostinu.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty