Denisa Pfauserová

Denisa vystudovala DAMU. Povoláním je herečka. Žije s partnerem, děti zatím nemají. Jako herečka natáčí a hraje v divadle, občas moderuje a je dost aktivní na sociálních sítích.

Baví ji pohyb, sebevzdělávání, kultura, trávení volného času s rodinou a přáteli. Ráda se směje a každé ráno se těší na celý den. Nabídku přijala, protože ráda vystupuje ze své komfortní zóny, pořad sleduje a má ho ráda jako divák. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala neziskové organizaci Letní dům. Tato jídla si vybrala, protože je má ráda a doufá, že budou chutnat i ostatním. Všechna jídla umí připravit a nepouští se do žádných experimentů. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání postav ze seriálu ZOO z lístků nalepených na čele.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je pozitivní, energická a veselá.

Zájmy: Má ráda pěší turistiku, jógu, tenis a golf. Zajímá se o kulturu, módu a ráda cestuje. Má ráda dobré jídlo a svou práci.

Vztah k vaření: Většinou je pro ni těžké se k vaření „dokopat“, ale pak se jí to tak povede a s pýchou servíruje jídlo na talíř.

Chutě: Má ráda asijskou kuchyni, česká a italská jídla, chutnají jí hamburgery, ale jí i hodně salátů a polévek. Mezi její oblíbená jídla patří hovězí po burgundsku.

Nesnáší: Nejí vepřový řízek, hrášek, rozinky, papriku a tlusté maso. Nikdy by nesnědla papriku.

Motto: V životě se řídí mottem: „Nejztracenější den našeho života je ten, v němž jsme se nezasmáli.“ (Nicolas Chamfort)

Očekávání: Těší se na zábavu, inspiraci a nové zážitky.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty