návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Kolekce Recepty na šťavnatý vepřový bůček

20 báječných receptů na šťavnatý vepřový bůček

Pokud přijmete jako fakt, že tuk je nositelem chuti, pak vepřový bůček má výsadní postavení a patří mezi kousky masa, které vás určitě nezklamou. Pokud mu dáte dostatečnou péči, můžete ho proměnit v neskutečnou lahůdku.
22. 01. 2016

Vepřový bok má v české kuchyni velkou tradici, pomalu pečenému masu s křupavou kůrčičkou málokdo odolá. Tento kus masa se však hojně využívá i v asijských kuchyních, například vietnamská či čínská jídla nabízejí velmi zajímavé recepty, které stojí za vyzkoušení.

V našem výčtu receptů nepřehlédněte proslulý recept na bůček s melounovým salátem od Paula Daye z restaurace Sansho. Každý, kdo ho jednou ochutnal, se na tuto lahůdku pravidelně vrací! A překvapivě není tak obtížné připravit ji doma.

I když trend zdravého stravování bůček odsunul mezi téměř zakázané potraviny, milovníci dobrého jídla na něj nedají dopustit.

Vyzkoušejte některý z našich receptů a dejte bůčku šanci ! :)

Související témata: nejlepší recepty , vepřové maso , bůček
Reklama