zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Soutěž s Tescomou o 3 poukazy v hodnotě 3000 Kč
Autor: archiv Tescoma Soutěž s Tescomou o 3 poukazy v hodnotě 3000 Kč

Soutěžte s Tescomou o 3x nákup v hodnotě 3000 Kč

TESCOMA fandí domácím potravinám z poctivých ingrediencí bez přidaných stabilizátorů, barviv a konzervantů. Trend výroby domácích potravin s nadšením uvítají všichni, kteří chtějí mít obsah svých jídel pod kontrolou.
klaram , 01.11.2016

reklama

Příprava je mnohem jednodušší a zábavnější, než si myslíte. S vychytávkami TESCOMA je výroba domácí lahodné paštiky, sametového jogurtu, čerstvého sýru nebo třeba domácí šunky opravdu hračka.

I chleba s máslem můžete servírovat jako „specialitu“

Ošatka s miskou Foto:

Základní ingredience pro každodenní snídani či svačinu nakupujeme se samozřejmostí a bez rozmyslu nad tím, co všechno tyto potraviny obsahují. I do chleba, na jehož přípravu stačí pouze mouka, voda, droždí, trocha vody, soli a octa, se začínají dostávat nežádoucí enzymy a další přídavné látky. Doma upečený pecen nic podobného obsahovat nebude. Proto mu věnuje TESCOMA zvláštní pozornost a pro jeho blaho vytvořila praktickou ošatku s miskou. Ta mu dá krásný tvar bochníku s typickým rýhovaným povrchem. Odměnou za čas strávený přípravou bude voňavý, křupavý a chutný chléb.

Co jiného namazat na čerstvý krajíc než sametové máslo? S další TESCOMA vychytávkou – nádobou na přípravu másla DELLA CASA – si můžete vlastní nadýchanou pochoutku z kvalitních surovin vyrobit doma během malé chvilky. Nalejte do nádoby smetanu, přidejte lžíci zakysané smetany a třeba bylinky či sůl. Pak stačí přibližně dvě minutky šlehat a vstupní suroviny se vám pod rukama promění ve výtečné máslo!

Tradiční trdelník za pár korun

Forma na tradiční trdelník Foto:

Ani pro voňavý trdelník už nemusíte chodit daleko. Oblíbené sladké prstence kynutého těsta si můžete snadno upéct sami doma. S formou na tradiční trdelník to zvládnete bez problémů a hlavně výrazně levněji. Formu tvoří dvě válcové formy se žáruvzdornými úchyty a stojánek umožňují snadné navinutí, rozválení a vykynutí těsta i rovnoměrné propečení trdelníků. Recept na skvělý domácí trdelník je samozřejmě součástí balení této jedinečné formy.

A vy se můžete podívat na video, jak jednoduchá příprava domácího trdelníku je:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příprava tradičního trdelníku

Chcete vyhrát jednu ze 3 poukázek na nákup zboží TESCOMA v hodnotě 3000 Kč?

Tipněte si kolik korun maximálně vás bude stát jeden trdelník vyrobený pomocí Formy na tradiční trdelník DELÍCIA?

Odpověď na soutěžní otázku najdete v TOMTO odkazu.

Vaši odpověď odešlete pomocí webového formuláře, který je ZDE.

Herní řád najdete zde.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ V TERMÍNU 14. LISTOPADU – 5. PROSINCE 2016

reklama

Související témata: soutěž , Tescoma , kuchyňské vychytávky , náčiní

reklama

Přečtěte si také