reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Novinky na trhu: bezlepkové tyčinky, čaje všeho druhu nebo müsli tyčinky naslano
Autor: TZ Novinky na trhu: bezlepkové tyčinky, čaje všeho druhu nebo müsli tyčinky naslano

Novinky na trhu: bezlepkové tyčinky, čaje všeho druhu nebo müsli naslano

Pořádná várka novinek se hodí před svátky, ale i po nich. Věříme totiž, že neustále rádi zkoušíte něco nového. Tak co třeba výběr tyčinek k televizi i na výlety, ale třeba taky čaje, které vás v zimě perfektně zahřejí.
TZ, Tereza Pánková , 05.01.2021

reklama

Bezlepkové chroupání

Má váš mlsný jazýček chuť na něco dobrého k televizi nebo k posezení s rodinou či přáteli? Pak se nechte zlákat křupavými bio bezlepkovými tyčinkami od rodinné Biopekárny Zemanka. Jsou připraveny ze směsi rýžové, kukuřičné a jáhlové mouky bez palmového tuku, bílého cukru a alergenů. Ochutnat je můžete v natur variantě nebo s mořskou solí.

Pečený čaj Šípková Růženka

Ručně vyráběný pečený čaj vás příjemně zahřeje během sychravých dní. Příchuť Šípková Růženka propojuje typicky zimní chuť jablek a šípku.

Už jste někdy ochutnali pečený čaj?
Autor: TZ Už jste někdy ochutnali pečený čaj?

Čaj s příjemnou chutí vás příjemně zahřeje a podpoří zimní atmosféru. Potěší vás složení, ve kterém nenajdete nic, co do poctivého čaje nepatří. Vyrobený je totiž pouze z ovoce a je do něj přidaná trocha cukru. Jedna sklenička obsahuje 220 gramů a na šálek čaje bohatě postačí jedna lžička, balení vám tak vystačí na několik příjemných posezení.

Müsli křupání naslano

Máte už dost sladkých tyčinek nebo mastných chipsů? Vyzkoušejte zdravou novinku Müsli tyčinky naslano od značky Semix. Zapékané müsli tyčinky s rajčaty a bazalkou vás překvapí svou skvělou chutí a zároveň vás nakopnou energií. Tyčinky jsou vyrobeny z ovsa a klíčené čočky, díky kterým jsou zdrojem bílkovin a mají vysoký obsah vlákniny. Poslouží vám jako plnohodnotná a vyvážená svačina do práce, do školy, ke sportu nebo jen tak na výlet či k posezení u vína.

Müsli tyčinky nemusí být jen sladké.
Autor: TZ Müsli tyčinky nemusí být jen sladké.

Zimní čajové speciality

Sevřít v dlaních hrnek horkého čaje a sledovat zimu za oknem – i tak si můžete užít lahodnou chuť speciálních čajových nápojů, které pro vaše potěšení připravila společnost TEEKANNE. Kouzelné chvíle v opojné vůni pomerančů, skořice a rumu na vás čekají s čajem Magic Moments. Jedinečná kombinace je obohacena také o šípek a jablko a výsledkem je intenzivní zážitek, který vás prohřeje a příjemně vám rozproudí krev v žilách.

Zimní pohoda s hrnkem plným čaje.
Autor: TZ Zimní pohoda s hrnkem plným čaje.

Winter Time je unikátní čaj stvořený přímo pro dlouhé zimní večery. Kombinuje v sobě ovoce a koření s tóny delikátní skořice.  Ať už bude venku sněhová pohádka, nebo se přiženou blátivé plískanice, tato lahodná čajová směs vám umožní zažít dokonalou chuť zimy.

A protože k zimě neodmyslitelně patří také jablka a skořice, je tu pro vás skutečná zimní lahůdka: ovocný čaj Magic Apple. Vyzrálá jablka a pikantní skořici doplňuje další vybrané koření jako lékořice nebo pomerančová kůra a společně tvoří dokonale vyladěnou směs, s níž zimě skutečně přijdete na chuť.

Chcete rozšířit svou sbírku kuchařek? Máte možnost!
Autor: TZ Chcete rozšířit svou sbírku kuchařek? Máte možnost!

Ondra Slanina inspiruje Adélu Elbel: kuchařka Adéla ještě nevečeřela

Právě vychází unikátní kuchařka pro celou rodinu s výmluvným názvem Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům pro chvíle, když vám dojdou nápady, co dneska rychle připravit k večeři. Vybírat můžete z 31 receptů oblíbeného šéfkuchaře Ondry Slaniny, které vytvořil speciálně pro komičku Adélu Elbel.

reklama

Související témata: novinky , novinky na trhu , zimní tipy

reklama

Přečtěte si také