Michal Hruška

Prostřeno! S27 (104) - Epizoda 104

Michal (33) se vyučil na SOŠ a SOU automobilním a technickém, obor obráběč kovů. Po ukončení studia absolvoval rekvalifikační kurz na zámečníka.

Pracoval jako mechanik strojů pro výrobu nitěnek. Následně pracoval pro stejnou firmu v Německu. Aktuálně pracuje v Kamenici u Prahy na pozici „řídící pracovník kovacích linek a robotizovaných pracovišť“. Má přítelkyni, se kterou společně bydlí v bytě v Kamenici. Společně mají tříletého syna Tobiáška a doma jim dělá společnost i pes Dusty, kterému je pět let. Žijí úplně normální život plný radostí a starostí. Přihlásil se už podruhé, aby měl možnost znovu zažít adrenalin z natáčení. Účinkoval tu už v roce 2014. Rád by zase ochutnal nová jídla od ostatních soutěžících. Tato jídla si vybral, protože je má moc rád, a doufá, že budou chutnat i jeho hostům. Jako zábavu si připraví ochutnání a hádání surovin.

Koníčky, zájmy:Mezi jeho koníčky patří cestování, procházky se psem, sbírání a degustace rumů. Rád sleduje filmy a seriály. Když mu to čas dovolí, tak si zajde na masáž nebo sportuje. Nejraději tráví volný čas se svým synem.

Charakter:Sám o sobě tvrdí, že je tolerantní, společenský, spolehlivý a samostatný. Na druhou stranu se někdy rozčílí kvůli maličkosti a někdy je jako Blíženec náladový.

Proč se přihlásil:Přihlásil se podruhé, aby měl možnost znovu zažít adrenalin z natáčení. Účinkoval tu už v roce 2014. Rád by zase ochutnal nová jídla od ostatních soutěžících.

Co od soutěže očekává:Očekává neočekávané.

Co by udělal s výhrou:Pokud by vyhrál, tak by synovi udělal hezký pokojík a vzal by rodinu na dovolenou.

Vztah k vaření:Jeho vztah k vaření je velmi proměnlivý. Vaření ho baví, ale vaří málo. Vaří pouze tehdy, pokud chce a má na to chuť, a ne z povinnosti. Doma ho zastupuje ve vaření přítelkyně, která vaří také ráda a velmi dobře.

Zajímavá historka z vaření:Má pouze vtipné historky a zážitky z minulého natáčení pořadu Prostřeno!.

Co nejraději vaří:Rád připravuje maso na grilu a občas upeče i něco sladkého.

Co jí:Má rád téměř vše.

Co nejí, co by nikdy neochutnal:Nejí houby. Neví o ničem, co by nepozřel – ze slušnosti k hostiteli by ochutnal asi vše.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi jeho oblíbená jídla patří palačinky a grilované maso.

Co u stolu nesnáší:Při společném jídle mu vadí mlaskání.

Motto:V životě se řídí heslem, které říká jeho tříletý syn: „Tytyty Babiši, Babiš je fuj.“

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty