Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Hlasujte pro svůj oblíbený food blog!

Food blog roku 2014
Food blog roku 2014 Autor: archiv
2. ročník ankety o nejlepší český food blog právě odstartoval hlasování a vy máte možnost ovlivnit svým hlasem pozici absolutního vítěze!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od 9. března 2015 probíhá velké utkání českých food blogů o pozici absolutního vítěze v anketě Aperol Spritz Food blog roku 2014.

Svým hlasem můžete podpořit svůj oblíbený food blog, který vás v loňském roce nejvíce inspiroval. Stačí navštívit stránky www.foodblogroku.cz/dejhlas a hlasovat. Můžete si vybrat z TOP 50 food blogů, které zvolila odborná porota, včetně zástupce Prima FRESH. Ale pozor, každý může dát pouze jeden hlas, tak pečlivě vybírejte. Hlasování bude probíhat celkem 3 týdny. Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne na slavnostním vyhlášení v květnu 2015.

Food blog roku 2014 3 Foto:

Na duben ještě pořadatelé připravují soutěž „Aperitivo Moment“, ve které budou rozdávat 50 000 Kč. Více informací najdete již brzy na www.foodblogroku.cz.

2. ročník soutěže APEROL SPRITZ FOOD BLOG ROKU 2014 je pokračování úspěšného 1. ročníku, ve kterém hlasovalo více než 8000 lidí. Absolutním vítězem se loni stal blog Koko – Menu domů.

Vítězové minulého ročníku Food blog roku 2013 Foto:

Vítězové minulého ročníku Food blog roku 2013                                                                       Foto archiv

Na webu Prima FRESH najdete recepty od mnoha českých food blogerů a někteří z nich se dostali mezi nominované blogy. Inspirujte se recepty od Kitchenette, S vášní pro jídlo, Sweet Pixel nebo Kitchen Story:

Naše spolupracující food blogery představujeme i v časopise Prima FRESH, jehož nové jarní vydání bude v prodeji od 11. března!

Prima FRESH jaro 2015

Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Připravila Klára Michalová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama