zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Tipy na gastroakce: pivo, víno, japonské sladkosti nebo jarmark
Autor: istockphoto.com Tipy na gastroakce: pivo, víno, japonské sladkosti nebo jarmark

Tipy na gastroakce: pivo, víno, japonské sladkosti nebo jarmark

Říjen je za dveřmi, takže jsme se rozhodli vybrat pár tipů na říjnové gastroakce. Můžete si na jídle pochutnat, nakoupit si dobroty domů, ale také se dozvědět něco ze zákulisí gastronomického podnikání! ;) Tipy na gastroakce jsou tu!
tereza_pankova , 27.09.2018

reklama

Vegan Grill na Jiřáku

Přijeďte ochutnat skvělý veg burger nebo veg dog přímo do ruky. Osvěžit se můžete také výbornou fair trade limonádou, snad nám bude přát počasí. Tato akce je to pravé pro milovníky veganského jídla – doražte 4. října na náměstí Jiřího z Poděbrad.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha

Facebook

Biojarmark

Výroční pražský biojarmark s nabídkou produktů certifikovaných ekologických zemědělců se bude letos konat od 5. do 6. října! V pátek se můžete těšit na kurz vaření a dílničky pro děti. Sobotní část je prodejní a všem, kteří mají v oblibě bioprodukty, nabídnou zemědělci, producenti a ti, kteří kouzlí v oblasti gastronomie, svoje produkty, výpěstky a dobroty. Biojarmark je trh, který ručí za kvalitu! Všichni z prodejců se totiž pyšní certifikací Bio.

Národní zemědělské muzeum Praha; Kostelní 44, Praha

Facebook

Tipy na gastroakce: pivo, víno, japonské sladkosti nebo jarmark Foto:

Dorayaki v Momoichi

Znáte japonskou sladkost jménem Dorayaki? Jsou to vlastně takové dva lívance, které spojuje vybraná náplň. Těšit se na ně můžete 13. října v Momoichi, připravené budou varianty s fazolovou pastou, vanilkovým krémem a taky se slaným karamelem. A navíc s Totorem!

Římská 35, Praha

Facebook

Pivo&Víno 2018

Vinárna Na skleničku a Arcade Bar Joystick vám přináší mejdan roku, který bude probíhat v Jindřišské pasáži 13. října. Těšit se můžete na zastoupení několika minipivovarů, Hustopečské Mandlovice, vína od několika vinařů, různých dobrot a v neposlední řadě na grilované prasátko a různá hudební vystoupení. Přijďte a užijte si super den plný dobrého jídla a pití. Po skončení akce můžete posedět u vína ve vinárně Na skleničku nebo se aktivně pobavit v Arcade baru Joystick.

Jindřišská pasáž, Praha

Facebook

Food Truck Show

Nejen z Čech, ale i dalších zemí se 13. října sjedou na Smíchovskou náplavku občerstvení na čtyřech, třech i dvou kolech. Food truck show, největší přehlídka v ČR, láká na pestrou nabídku jídel, nápojů i nápaditý design vozidel.

Smíchovská náplavka; Hořejší nábřeží, Praha

Facebook 

Tipy na gastroakce: pivo, víno, japonské sladkosti nebo jarmark Foto:

FuckUp Night Prague – Gastro Special

Znáte akce FuckUp Night? V polovině října proběhne první speciál nezdarů z gastronomie a podnikání se vším, co se dá pozřít nebo požít. Vystoupí Roman Vaněk z Pražského kulinářského institutu (PKI), Michal Otipka z growshopu a další. Akce se koná 15. října v rámci festivalu Life Sciences Film Festival – LSFF a za podpory Point One.

ČZU; Kamýcká 129, Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , jídlo , festivaly , gastro akce , food festival , astronomie

reklama

Přečtěte si také