Zdeňka (35) má vysokoškolské vzdělání – učitelka pro 1. stupeň základní školy. Je specialistka finančního plánování a manažer ve vlastní firmě.

Prostřeno! S30 (60)
Zdeňka (35) má vysokoškolské vzdělání – učitelka pro 1. stupeň základní školy. Je specialistka finančního plánování a manažer ve vlastní firmě.
S manželem Jindřichem mají dvě děti – Vilém 3 roky a Jindřiška 7 let. Bydlí v bytě v Českých Budějovicích kousek od kanceláře, kde sídlí její firma. S rodinou tráví volný čas aktivně – v létě na stezce (kolo a brusle) a v zimě na lyžích. Svoji účast bere jako výzvu a ráda si zkusí něco nového. Když tato nabídka přišla, tak chce zkusit něco nového.
Ráda pozná prostředí za kamerou. Je zvědavá, jestli bude nervózní a jak na ni bude celé natáčení působit. Ráda pozná nové lidi. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na dobrou věc. Roky podporuje děti, které to potřebují. Menu si vybrala proto, že ho ráda vaří. Jako zábavu pro své hosty připraví ukázku svých hravých workshopů, kde se s dětmi baví o finanční gramotnosti.
Koníčky, zájmy: Pravidelně běhá a cvičí jógu. Ráda relaxuje na thajských masážích nebo na jiných procedurách.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je spolehlivá a přátelská. Je ji všude slyšet, pokud se cítí dobře. Někdy je jako chameleon – chvíli je ráda středem pozornosti, a pak zase jen pozorovatelem. Zakládá si na dlouhodobých vztazích.
Proč se přihlásila: Svoji účast bere jako výzvu a ráda si zkusí něco nového. Když tato nabídka přišla, chce zkusit něco nového.
Co od soutěže očekává: Ráda pozná prostředí za kamerou. Je zvědavá, jestli bude nervózní a jak na ni bude celé natáčení působit. Ráda pozná nové lidi.
Co by udělala s výhrou: Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na dobrou věc. Roky podporuje děti, které to potřebují.
Vztah k vaření: Vaří ráda už od svého dospívání. Nebojí se zkoušet nové recepty.
Zajímavá historka z vaření: S kamarádkami si asi před třinácti lety udělali vlastní Prostřeno!. Soutěžily, a jeden kamarád to dokonce natáčel na kameru. Byla to velká zábava a moc se u toho všichni pobavili.
Co nejraději vaří: Ráda připravuje oblíbená jídla své rodiny – těstoviny na různé způsoby a roštěnky. Když vaří maso, tak si zakládá na tom, aby bylo kvalitní a nejlépe aby věděla, kde se dané zvíře chovalo.
Co jí: Má ráda náhražky masa – tofu a luštěniny. Často jsou dny, kdy ani maso nejí. Chutnají jí zapékané brambory, zelenina, těstoviny a ráda peče.
Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nemá ráda vnitřnosti a zvěřinu.
Nejoblíbenější jídlo: Nejvíc si pochutná na zapečených a opečených bramborách s brokolicí, sýrem a nivovou omáčkou.
Alergie: Alergii na potraviny nemá.
Co u stolu nesnáší: Při stolování jí vadí, když někdo u společného jídla sleduje telefon a nemá pozornost toho druhého. Vadí jí, pokud někdo solí, aniž by dané jídlo ochutnal.
Motto: V životě se řídí mottem: „Chtějme pro své děti víc.“
Sledujte Prostřeno! každý všední den od 16:50 na Primě. Uteklo vám něco? Na prima+ najdete odvysílané epizody a už v pondělí všech pět z celého týdne.
Stáhněte si svoji aplikaci Prima Zone na Google Play nebo v Apple Store.
Švestky ve slaninové košilce Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Hráškový krém Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Špagety carbonara Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Brownies s malinami Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Zdeňka Hrdá Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Zanechte nám svůj e-mail a 1x týdně vás upozorníme na to nejnovější a nejlepší z našeho webu.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living