Valentýna Vavřičková

Valentýna je studentkou dvojjazyčného gymnázia. Brigádně pracuje jako lektorka preventivních programů a doučuje český jazyk. V létě pracuje jako brigádnice v kavárně. Žije s rodiči v Praze a je nejmladší ze tří dětí – má ještě dva bratry.

Má velkou rodinu, která pochází ze Šumavy, kde mají chalupu a žijí tam její prarodiče. Za svůj život navštívila hodně zemí, i exotických. Do pořadu se přihlásila sama, protože jejím snem je jednou vystupovat v televizi jako moderátorka televizních zpráv. Chce si vyzkoušet, jaké to je být před televizní kamerou. Ráda by sama sobě dokázala, že v ní něco je. Pokud by vyhrála, tak by peníze rozdělila mezi budoucí studia a cestu do Austrálie. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru na detektivy – hosté budou mít deset minut, aby spárovali fotografie a nápisy na schodech – hostitelka jim bude radit – každý bude mít jednu nápovědu.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je cílevědomá. Je velká perfekcionistka a ráda naslouchá druhým.

Zájmy: Ráda chodí s rodiči na turistické výlety do přírody a také ji moc baví lektorování preventivních programů pro děti základních škol. S rodiči hodně cestují. Mezi její koníčky patří také vaření a pečení.

Vztah k vaření: Vaření patří mezi její koníčky. Vaří s rodiči od dětství a její táta ji často učí nové triky a recepty, které pak zkouší sama.

Chutě: Má ráda lehká jídla, ale jednou za čas si dopřeje i česká jídla. Má ráda mořské plody a šťavnaté steaky. Nepohrdne dobrým salátem, těstovinami nebo krémovou polévkou. Má moc ráda sladké.

Nesnáší: Úplně nemusí vnitřnosti nebo tučné maso. Nikdy by nesnědla ústřice a dršťky.

Motto: V životě se řídí mottem: „Buď takový, jaký jsi, a nepřetvařuj se.“

Očekávání: Celý týden je pro ni výzva, kterou chce zvládnout, jak nejlépe bude moct. V neposlední řadě by ráda poznala nové zvyky a tradice ostatních.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty