Sonia Edde

Sonia pracuje jako moderátorka rádia Kiss a také jako moderátorka živých akcí. Pracovala jako moderátorka Country Rádia, Hit Rádia Vysočina, moderátorka Prima COOL a je Playmate – fotila titulku časopisu Playboy.

Moderovala Úplně debilní zprávy, ČSMT after show, pořady Drzá rajda a Coolfeed. Také je zpěvačka, coach a dělala online marketing. Je svobodná a bezdětná. Sonia je šťastný a vděčný člověk, váží si toho, že může dělat, co ji baví, je zdravá a má kolem sebe lidi, které má ráda a oni ji. Má sny a cíle a jde si za nimi. Občas to proloží nějakou party a zábavou, ale nenechá se často odvádět od svých cílů.

Ráda sportuje a má ráda zdravý životní styl, ale vše má být v rovině, a tak je občas potřeba se trochu něčím zkazit a malinko si zahřešit. Nabídku přijala, protože se těší na příjemný kolektiv. Vsadila se i s Michalem Kavalčíkem, že bude lepší – a na rozdíl od něj vyhraje. Pokud vyhraje, tak něco dá na charitu. Jako první si vybrala zábavu, a pak až přemýšlela nad jídlem. Toto menu jí k zábavě koresponduje. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu střelnice.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že má skvělý charakter. Drží se hesla: „Nedělej druhým to, co nechceš, aby ti dělali ostatní.“

Zájmy: Jejím velkým koníčkem je zpěv. Má ráda hudbu, baví ji focení a pracuje na osobním rozvoji. Ráda sportuje – brusle, běh, švihadlo, fitness, snowboard a plavání. Mezi její koníčky patří také cestování, četba, práce a Bibi.

Vztah k vaření: K vaření má vztah na bodu mrazu. Nejlépe připravuje jídla, která se nemusí vařit.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří sushi a poke bowl.

Nesnáší: Nejí pohanku. Nikdy by nesnědla psa, koně a králíka.

Motto: V životě se řídí mottem: „Tvůj život je odrazem tvých myšlenek.“

Očekávání: Očekává nové zkušenosti, ráda se přiučí něčemu novému a pozná nové lidi. Doufá, že neskončí s kariérou dřív, než začne. Doufá, že jí to přinese i nějaké nové sledující na sociálních sítích.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty