Simona Eloy

Simona žije střídavě v Praze a na Okoři. Má tři děti – dvě dcery a syna. Vlastní malý rodinný hotel kousek za Prahou, který celý budovala a zařizovala sama. V hotelu mají ubytování, restauraci a pořádají svatby a různé semináře.

Simona toto místo nedaleko Prahy proměnila v kouzelnou oázu klidu. Celý interiér hotelu zařizovala sama, každou dekoraci sama vybírala a hledala věci a vybavení, které mají svoji historii.

Hodně času věnuje své práci a dětem. Ráda čte a sleduje zajímavé filmy a seriály. Má cit pro design a baví ji návrhy interiérů. Baví ji také práce na zahradě.

Pro své hosty připraví vegetariánské menu, které jí pomohl sestavit kamarád, a zároveň kuchař, který jí pomáhá i v její restauraci na Okoři.

Simona se snaží jíst zdravě a podporovat svou imunitu. Má ráda skoro vše – není v jídle vybíravá. Nesnědla by ale hmyz a žáby. Mezi její nejoblíbenější jídlo patří chléb se škvarkovou pomazánkou.

Se zábavou jí pomůže kamarádka, herečka Bára Štěpánová – zazpívá koledy a vánoční punč bude podávat v kostýmu maltézských rytířů.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty