Pavla Kos

Pavla studovala Střední školu vinařskou, obor aranžérka květin, a dále obor podnikání, který zakončila maturitou.

Po škole odjela do Německa pracovat jako au-pair a od té doby se věnuje práci s dětmi. Je to její životní náplň a smysl života. Absolvovala studium pedagog volného času, asistent pedagoga, speciální pedagogika a vychovatelství. Pracovala jako pedagog pro volný čas, učitelka v mateřské škole a asistent pedagoga. Nyní je na mateřské dovolené. Do pořadu se přihlásila sama, protože by měla ráda nový zážitek a odnesla si zkušenosti. Byla by ráda, kdyby vyhrála, ale není to její 100% priorita. Taktizovat trochu bude, ale ne přehnaně. Pokud by vyhrála, tak by koupila synovi nějaké hračky a případně by dala i něco spoluhráčům. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Raději neriskuj! Tato jídla si vybrala, protože je ráda vaří a jí a moc jí chutnají.

Charakter: Sama o sobě si myslí, že nezkazí žádnou srandu a má ráda život. Někdy je víc empatická a citlivá, ale jinak je v ,,pohodě‘‘.

Zájmy: Mezi její koníčky patří aranžování, čtení, tvoření – renovace nábytku, malování, cestování, jízda na kole, psaní pohádek, vaření a pedagogika.

Vztah k vaření: K vaření má velmi dobrý vztah.

Chutě: Ráda peče maso a vaří polévky. Má ráda vše –v jídle není vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří šafránové rizoto.

Nesnáší: Nemá ráda jídla smíchaná dohromady, kdy neví, co jí a co tam kdo dal. Nikdy by nesnědla mořské plody a tvarůžky.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Když nejde o život, tak nejde o nic.‘‘

Očekávání: Těší se na nový zážitek.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty