Martin Werner

Prostřeno! XXVII (82)

Martin pracuje jako teamleader. Vystudoval střední školu, obor ekonomika v podnikání.

Žije s přítelkyní a pár tvoří asi rok a půl. Společně plánují budoucnost. Přistěhoval se před pěti lety ze západních Čech do Prahy, a to z důvodu lepších pracovních podmínek a širších možností, jak trávit volný čas. Má rád větší města, kde se něco děje. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na seberozvoj (kurz) a na vybavení do bytu (větší stůl). Do pořadu ho přihlásili jeho kamarádi – dostal to od nich jako narozeninový dárek. Přátelé ví, že občas rád vaří, a taky asi chtěli, aby vystoupil ze své komfortní zóny a vyzkoušel něco nového. Jako zábavu si připraví výrobu domácí granoly – hosté si budou moci namíchat svoji a odnést si ji jako dárek.

Koníčky, zájmy: Jeho největším koníčkem je aktuálně grafický design – učí se v grafických programech a zajímá se o vše kolem. Když se chce odreagovat, tak chodí běhat anebo jezdí na kole. Rád chodí i do kaváren, na pivo s kamarády a občas na nějaké techno. Má rád přírodu – převážně Alpy anebo chození po českých horách. Pokud má možnost, tak si zabalí tašku a vyrazí do cizí země na roadtrip.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je klidné a nekonfliktní povahy. Je spíš introvert než extrovert. Po tvrdším alkoholu dokáže vymyslet i nějakou srandu. Snaží se vždy s každým vyjít, a když to nejde, tak od daného člověka odchází. Nemá rád, když někdo povídá nesmysly a snaží se ostatní přesvědčit o své nepravdě.

Očekávání: Doufá, že se seznámí s novými a zajímavými lidmi, získá nové kuchařské poznatky, pozná, jaké mají lidé chutě, a v neposlední řadě by se rád dočkal výhry.

Vztah k vaření: Doma vaří převážně on a baví ho to. Živit by se vařením ale nechtěl. Rád připravuje vietnamské nudlové a thajské polévky, také velmi rád vaří různé krémové polévky – nejraději by připravil jen samé polévky.

Zajímavá historka z vaření: Jednou na sebe převrhnul láhev s olejem, který se rozlil po celé lince. Olej se vznítil o sporák a hořela celá kuchyňská linka. Naštěstí vše uhasil pomocí květináče s hlínou a utěrky.

Chutě: Má rád skoro vše. Mezi jeho oblíbení jídla patří holandský řízek s kaší.

Nesnáší: Nejí příliš zahuštěné omáčky a smaženici.

Motto: Nemá motto, kterým by se řídil.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty