Martin Tomčala

Osmnáctiletý Martin studuje na gymnáziu. Pracoval jako rozvozce pizzy. Nyní je student a pokladní v jedné osobě.

Je svobodný a bezdětný. Většinou žije u svých rodičů nebo v bytě po rodičích, který mají v Přerově. Proč se přihlásil? Chce vidět, jak se budou tvářit lidé v jeho okolí, až ho uvidí v Prostřeno! (dle jeho názoru je v jeho kruzích pořád velmi populární). Pokud by vyhrál, tak by si koupil motorizovaný dopravní prostředek. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru s medovými plackami, jako měli ve Squid game. Při výběru menu se nechtěl pouštět do masa, protože by ho snadněji pokazil. Ryba a zelenina vyvolá v jeho hostech pocit zdraví, nikoliv úzkosti a provinění z přejídání, a to by dle jeho názoru mohli ocenit.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je na peníze.

Zájmy: Rád jezdí na kole. Mezi jeho koníčky patří pití. J Baví ho střelba, hra na hudební nástroj a vaření.

Vztah k vaření: Martin vaření miluje – nejvíc proto, že sám většinou nevaří, ale dělá to jeho maminka. V jídle je velmi rozmazlený. Na vaření ho baví nákup – rád nakupuje se slevou. Cena kupovaných surovin se nemůže rovnat cenám v restauracích, kde se ho chamtiví číšníci snaží obrat o poslední cent a říkají tomu spropitné.

Chutě: Jí vše, co si zaplatí. Miluje kvalitní seafood a kuřecí junkfood.

Nesnáší: Martin si myslí, že ho žádné jídlo nemůže překvapit nebo znechutit. Neví o ničem, co by nesnědl nebo neochutnal.

Motto: V životě se řídí heslem, že „pokud se to vrtí, můžeš to sníst“.

Očekávání: Očekává, že to bude nápor na nervy, ale bude na to šťastně vzpomínat.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty