Luboš Hlavinka

Prostřeno! S27 (101) - Epizoda 101

Luboš (32) studoval na křesťanském gymnáziu a studium zakončil maturitou se všeobecným zaměřením.

Pracoval jako zahradník a následně se několik let věnoval prodeji chovatelských potřeb. Tato zkušenost ho dostala dál a pak pracoval v logistice. Pár let se živil jako strážný – hlídal zoologickou zahradu a objekt na Chodově. Má i nějaké zkušenosti s vařením – jako pomocná síla. Nyní pracuje jako hudební promotér. Živí se pořádáním koncertů a dělá další podporu kapelám. Žije kulturou a uměním. Do pořadu se přihlásil sám, protože je otevřený životním výzvám. Zároveň by lidi rád informoval o aktivitách, které vytváří – chtěl by rozšířit povědomí o koncertech a kultuře obecně. Rád by také upozornil na nesmyslné plýtvání jídlem. Žije sám – děti ani manželku nemá. Má hodné rodiče, o které se snaží starat. Jídla si vybral taková, která umí dobře připravit. Jako zábavu si pro své hosty připraví čtení autorských textů.

Koníčky, zájmy:Jeho největší životní vášní je hudba. Podílí se na pořádání koncertů a snaží se podporovat různé kapely. Má rád hlavně punk a metal. Zajímá se o meditaci, jógu a proces seberealizace – spojení duše s Nejvyšším Já (Bohem Krišnou). Rád vaří. Baví ho cestování. Nejčastěji cestuje u nás, a pokud se to podaří, tak jezdí i do zahraničí.

Charakter:Sám o sobě tvrdí, že je klidný a vyrovnaný člověk. Zažil v životě hodně, ale těší se na další zkušenosti, které mu život nabídne. Má rád rozmanitost a svobodu.

Proč se přihlásil:Do pořadu se přihlásil sám, protože je otevřený životním výzvám. Zároveň by lidi rád informoval o aktivitách, které vytváří – chtěl by rozšířit povědomí o koncertech a kultuře obecně. Rád by také upozornil na nesmyslné plýtvání jídlem.

Co od soutěže očekává:Rád by rozšířil povědomí o důležitosti a prospěchu vegetariánské stravy. Zároveň věří, že bude celý týden sranda a zažije něco nového.

Co by udělal s výhrou:Pokud by vyhrál, tak by splatil dluhy a udělal by oslavu pro kamarády.

Vztah k vaření:Od dětství se motal babičce v kuchyni. Vaření miluje – je to jedna z jeho největších životních vášní.

Zajímavá historka z vaření:Když pracoval jako pomocná síla v restauraci, tak spálil sto litrů mléka při přípravě sýru „panýr“. Díky včasné pomoci kolegů vše dopadlo dobře. Z vaření si pamatuje zážitky s lidmi. Většinou vaří pro přátelé a své známé.

Co nejraději vaří:Je zaměřený na vegetariánskou stravu. Nejí maso. Nejraději má polévky. Miluje guláš a knedlíky.

Co jí:Má rád mléčné výrobky a ovoce.

Co nejí, co by nikdy neochutnal:Nejí maso. Nesnědl by nikdy prošlé potraviny a hovězí maso – nesnese pomyšlení na zabití krávy pro smyslový požitek, je to podle něj největší hřích.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi jeho oblíbená jídla patří zeleninová polévka, segedínský guláš se zelím a knedlíkem. Má rád mléčné produkty a ovoce.

Alergie:Má alergii na krevety.

Co u stolu nesnáší:Při společném jídle mu vadí spěch a napjatá atmosféra.

Motto:V životě se řídí mottem: „Další den možná nebude.“

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty