Kateřina Havlová

Kateřina studovala na gymnáziu K. V. Raise a poté pokračovala ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury, obor tělesná výchova a český jazyk a literatura. Nyní je na mateřské dovolené.

S přítelem Davidem má roční dceru Karin. S přítelem letos oslavila osmé výročí. Nyní si nejvíc užívá své dcery a tráví s nimi téměř veškerý volný čas – společně jezdí na různé výlety. Do pořadu se přihlásila sama, ale byla to náhoda. Původně jí kamarádka poslala výzvu a ona to nevyplnila, ale pak, když se viděly osobně, tak se rozhodla, že to zkusí a zavolala. S přítelem v létě plánuje svatbu, tak část by dala na svatbu a také by koupila něco pěkného dceři. Jako zábavu si pro své hosty připraví projížďku na koni. Toto menu si vybrala, protože jsou to její oblíbená jídla, která zatím všem chutnala.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je aktivní, komunikativní a má smysl pro humor. Je upřímná (někdy až moc) a netrpělivá.

Zájmy: Mezi její koníčky patří tanec, in-line brusle, překážkové závody a četba.

Vztah k vaření: Vaření jí nevadí, ale je pro ni těžší vymýšlet, co bude připravovat. Přípravu jídla bere jako formu odpočinku, ale nerada tráví u sporáku celý den. Ráda si užívá, když jí uvaří někdo jiný.

Chutě: Má ráda téměř vše – není v jídle vybíravá. Nejraději má ovoce, zeleninu a sýry.

Nesnáší: Nejí kopr, kokos, rozinky, vnitřnosti a nikdy by nesnědla brouky.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.‘‘

Očekávání: Těší se, že pozná nové lidi, nové chutě a doufá, že se i dobře nají. Doufá, že sama sobě neudělá ostudu.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty