Jaroslava Boumová

Prostřeno! XXVII (14)

Jaroslava vystudovala školu v Moravské Třebové, obor hotelnictví a turismus. Chvíli pracovala jako dělník v autopneu a pak ve školní jídelně v Chocni jako pomocná síla.

Poté byla na mateřské a po ní pracovala jako vedoucí směny v obchodě Konzum. Nyní je na neschopence a bude opět nastupovat na mateřskou. Jejím posledním povoláním byla tedy prodavačka v obchodě. S manželem má čtyřletou dceru Lindu a nyní čekají další přírůstek. Doma jim dělá společnost kocourek Moris a psík Johník. Její rodina je aktivní – rádi jezdí na výlety a schází se s přáteli. Doma se snaží si vždy všichni vyjít vstříc a mají hezké vztahy. Do pořadu se přihlásila sama, protože je teď hodně doma, ale popud jí k tomu dala její kamarádka. Má nyní dost času a ráda by si vyzkoušela něco nového a ochutnala nová jídla. Tato jídla si vybrala, protože by je měla zvládnout připravit v daném čase. Jídla i hezky vypadají, pokud se tedy vše povede. Jaroslava se těší na nové zkušenosti, ráda pozná nové lidi a ochutná jídla, která nezná.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je kamarádská, tvrdohlavá a někdy výbušná.

Zájmy: Jaroslava ráda tvoří různé dekorace – převážně ty vánoční. Baví ji jízda na kole a hraje volejbal. Nejvíc času tráví s rodinou a přáteli.

Vztah k vaření: Vaří ráda, pokud je čas a prostor. Nyní, když je doma, vaří skoro každý den.

Chutě: Ráda připravuje omáčky, protože jsou rychlé a s malou dcerou není moc času na dlouhé vaření. Jí téměř vše, až na pár výjimek.

Nesnáší: Nejí játra, ale játrové knedlíčky a paštika jí nevadí. Moc nemusí mořské plody, ale asi by je ochutnala. Nikdy by nesnědla nic klepavého, jako je bůček, ovar, tlačenka anebo vnitřnosti.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Zůstat silný, vše se dá zvládnout.‘‘

Očekávání: Těší se na nové zkušenosti, ráda pozná nové lidi a ochutná jídla, která nezná.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty