Eva Valentová

Eva vystudovala Vysokou školu pedagogickou v Hradci Králové – učitelství pro střední školy, poté studovala na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze – Řízení lidských zdrojů.

Pracovala jako personalista – HR specialista, HR generalista a HR manager. 1. 9. 2022 si otevřela salátové bistro s rozvozem ve vratných obalech. Žije s manželem Michalem (41 let), který je firemní právník. Společně mají syna Viktora (11 let), který je handikepovaný – autismus a těžká vývojová dysfázie. Jejich život je podřízen synovu handikepu, hodně a rádi cestují a sportují. Mají rádi adrenalinové zážitky, často se setkávají s rodinou a přáteli. Do pořadu se Eva přihlásila sama, protože je pro ni výzvou.

Ráda zkouší nové věci, ráda nahlíží pod pokličku, jak ostatní žijí a bydlí. Hledá inspiraci kdekoliv. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila jako podporu svého začínajícího podnikání. Jako zábavu si připraví skládání salátů do sklenic, které si pak hosté mohou odnést jako dárek. Tato jídla si vybrala, protože menu je ucelené. Spotřebuje celou rybu. Vaří tato jídla často a má je vyzkoušená. Měla by vše stihnout v daném čase.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je typický beran, má ráda výzvy. Je hodně upovídaná a upřímná. Nerada se nudí, stále něco nového tvoří a je hodně podporující.

Zájmy: Má ráda cestování. Baví ji sport – v zimě sjezdové lyžování a plavání. V létě leze po horách, věnuje se turistice v horách a v cizích zemích. Ráda jezdí na bruslích, na kole a baví ji kreativní tvoření a vaření.

Vztah k vaření: K vaření má velmi kladný vztah. Vaří ráda kreativně z kvalitních surovin. Zkouší nové recepty, které si upravuje. Ráda používá nové a netradiční suroviny v překvapivých kombinacích.

Chutě: Ráda připravuje zajímavá jídla, např. těstoviny na různé způsoby, protože to je oblíbené jídlo jejího muže. Vaří thajská, mexická, italská, francouzská, ale i česká jídla. Ideálně je také kombinuje. Má ráda vše a hodně. Mezi její oblíbená jídla patří čokoláda, krevety a chlebíčky.

Nesnáší: Nejí kokos, rajskou omáčku a tlusté maso. Nikdy by nesnědla dršťky.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Štěstí se musí jít naproti.‘‘ a ,, Life isn´t about waiting for the strom pass. It´s about learning to dance in the rain.‘‘

Očekávání: Těší se na novou inspiraci a nové zážitky.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty