Jakub Moulis nerad vaří jen sám pro sebe

Jakub (25) vystudoval gymnázium Františka Křižíka a dále pokračoval na Moderátorské škole D3. Je zpěvákem v kapele Highland, hercem a učitelem hudební výchovy.

Má moc fajn rodinu – s rodiči má pěkný vztah, a ještě lepší pak se svými sourozenci. Jeho mladší bratr je taková jeho kopie a mladší sestra jim sebrala veškerou krásu a talent. Nabídku do Prostřeno! po velkém váhání přijal, i když původně nechtěl. Vaří jen pro své blízké a vařit veřejně bude pro něj premiéra. Je zvědavý, co na to řeknou jeho hosté.

Zatím nepřemýšlel, jak by s případnou výhrou naložil. Rád by podpořil mladé a začínající umělce, ale nic konkrétního zatím v hlavě nemá. Jako zábavu hostům ukáže, že člověk nemusí mít vůbec hlas, aby mohl zpívat ve svém studiu doma. Menu je postavené tak, aby dohromady dávalo smysl. Pokud se opravdu chce rozmazlit, tak si rád uvaří tato jídla i jednotlivě.

VSTOUPIT DO DISKUZE

Koníčky, zájmy:
Má rád spoustu věcí – nejčastěji se jeho koníčky pohybují kolem umění. Rád si pouští hudbu, rád také maluje po oblečení, ale moc mu to nejde. Miluje učit se na nové nástroje a objevovat jejich krásu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je usměvavý a většinou pozitivní člověk. Česká nátura v něm je také, takže si někdy od srdce zanadává. Obecně si o sobě myslí, že je pracovitý, ambiciózní, ale také je velký bordelář.

Proč se přihlásil:  
Nabídku po velkém váhání přijal, i když původně nechtěl. Vaří jen pro své blízké a vařit veřejně bude pro něj premiéra. Je zvědavý, co na to řeknou jeho hosté.

Co od soutěže očekává:
Těší se na pohodovou atmosféru, rád pozná nové lidi a dobře se nají.

Co by udělal s výhrou:  
Zatím nepřemýšlel, jak by s případnou výhrou naložil. Rád by podpořil mladé a začínající umělce, ale nic konkrétního zatím v hlavě nemá.

Vztah k vaření:  
Vaří moc rád, ale pokud má vařit jen sám pro sebe, tak ho to spíš štve.

Zajímavá historka z vaření:
Na žádnou příhodu z vaření si nevzpomíná.

Co nejraději vaří:
Rád připravuje italská jídla.

Co jí:
Má rád vše.

Co nejí, co by nikdy neochutnal:
Nejí vařenou mrkev, ale pokud ji někdo připraví, tak ji sní.

Nejoblíbenější jídlo:
Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková.

Alergie:
Žádnou alergii na potraviny nemá.

Co u stolu nesnáší: 
Při stolování mu vadí mlaskání.

Motto:  
V životě se řídí mottem: „Čím blíž jsem k tobě, tím jsi dál. Vím, že ve tvým náručí ztrácím lhůtu záruční.“

Soutěžní menu:

Autor článku

Petra Jaroševská

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty