Daniel Pokorný a Petr Myslivec

Prostřeno! XXVII (76)

Hlídka Delta 103 Petr Myslivec (33) a Daniel Pokorný (28) se k plotně postaví v pondělí.

Petr při studiu na VŠ pomáhal v rodině s finančním poradenstvím, po studiu odcestoval do Anglie jako au-pair. Po návratu pak nastoupil jako prodejce nových vozů do Škoda auto. V současné době je šestým rokem zaměstnán jako strážník u MP Sokolov. Momentálně je šťastně ženatý, bezdětný (jako dítě mají zatím kocoura). Petr rád cvičí, manželka jezdí na koni a společně rádi hrají PC hry. Výhru by s kamarádem darovali na dobrou věc, a to na zvířecí útulky, jelikož Dan je milovníkem psů a Petr koček. Petr nemá oblíbené jídlo k vaření, spíše je rád až za výsledný produkt, pokud se povede. Toto menu není sice ničím výjimečné, avšak velmi oblíbené mezi lidmi a Petr s Danem chtějí, aby si všichni zúčastnění pochutnali. Jako zábavu připraví jógu.

Proč se přihlásil:Pro dobrou věc, když je tu možnost v rámci pořadu Policie v akci.

Očekávání:Očekává, že se dobře nají, načerpá inspiraci od ostatních a v neposlední řadě se snad pobaví.

Vztah k vaření:Jakožto „kulturista v důchodu“ vařil třikrát denně, tak má k vaření a obecně k jídlu velmi dobrý vztah. Jídlo má rád a jídlo má rádo jeho.

Chutě:Nic originálního, asi starý dobrý poctivý smažený sýr. Nejčastěji jí to kuřecí maso na jakýkoli způsob s jakoukoli přílohou (rýže, těstoviny, brambory, tortilla…), dále potom tvaroh a ovesné vločky s proteinem. Dříve to byla ještě vajíčka.

Nesnáší:Houby, kroupy, bohužel nemá moc v oblibě zeleninu ani mořské plody (ty čokoládové ano). Když se ostatní věnují více svému telefonu než přísedícím.

Motto:Není typ člověka, který k činům potřebuje motivační citáty nebo životní motta. Dělá to, co ho baví, s lidmi, které má rád.

Daniel po gymnáziu studoval Vysokou školu tělovýchovy a sportu PALESTRA – obor sportovní a kondiční specialista. Po střední škole se přihlásil na výcvik k Policii ČR. Sloužil tam tři roky na Oddělení hlídkové služby Plzeň-Město, kde byl zařazen u prvosledové hlídky. Poté přestoupil do Prahy ke Speciální pořádkové jednotce, kde sloužil pět let. Koncem roku 2021 ze služby odešel, aby se mohl dále rozvíjet v kulturistice, jelikož chce v budoucnu kulturistiku dělat profesionálně. Aktuálně se věnuje osobnímu trenérství ve fitness a kulturistice, přípravě závodníků na soutěže, sportovním masážím a herectví. Studuje ještě instruktorský kurz jógy. Kulturistika je pro něj vášeň a náplň života. To byl také důvod, proč nakonec od policie odešel, sportovní sny nebyly slučitelné s prací. Závodí v kategorii Classic Physique a jednou by se chtěl kvalifikovat na největší závody světa. V Praze žije od roku 2020 s přítelkyní a fenkou Babe.

Je velice cílevědomý a společenský. Má rád výzvy a legraci a Prostřeno! rozhodně splňuje obojí. Výhru by s kamarádem darovali na dobrou věc, a to na zvířecí útulky, jelikož Dan je milovníkem psů a Petr koček.

Vztah k vaření:Dan má velmi kladný vztah k vaření, vaří denně. Nejraději vaří pro své blízké. Pro sebe tolik nevyvařuje.

Zajímavá historka z vaření: Jednou si vařil rýži na policejní základně v kuchyňce a zapomněl na ni. Asi po hodině za ním přiběhnul dozorčí, že mu hlásí požární hlásič kouř. Vydal se ihned do kuchyňky, kde přes kouř nebylo vidět, a zjistil, že může začít vařit znovu.

Nesnášíl:Houby, syrové vnitřnosti, marcipán.

Chutě:Nejraději má hovězí maso/lososa, těstoviny, sushi, pizzu, hamburgery, guacamole, pečivo, rýžovou kaši s proteinem, hořkou čokoládu, tvaroh, ovoce.

Motto:Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Očekávání:Zábavu v přátelském prostředí.

​​​​​​​

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty