návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Hvězdy Jamie Oliver’s FoodTube

Jamie Oliver´s FoodTube
Jamie Oliver´s FoodTube
Jsou talentovaní, dokážou inspirovat a hlavně milují jídlo. Jejich leaderem není nikdo jiný než sám Jamie Oliver. Seznamte se s největšími hvězdami kanálu Youtube: Jamie Oliver’s FoodTube!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V jednom z předešlých článků jste si mohli počíst o mužském zástupci tohoto jedinečného projektu, Christian Stevenson alias DJ BBQ má v českých knihkupectvích svou BBQ kuchařku a několik jeho receptů najdete i na našich stránkách. Není to ale pouze tento charismatický muž, kdo tvoří obsah slavného kanálu o vaření. Ještě před Vánoci vyšla v českém překladu Sladká kuchařka od dalšího člena, Jemmy Wilson alias Cupcake Jemmy. Sympatická brunetka se specializuje především na pečení známých cupcakes, ale v její publikaci najdete i několik receptů na krásné dorty.

Zatím to jsou pouze tyto dvě kuchařky, které můžete na českém trhu najít, ale věřím, že brzy přijde další. V angličtině totiž existuje ještě jedna publikace, The Family CookBook od Kerryann Dunlop!

Jamie Oliver´s FoodTube 3 Foto:

DJ BBQ

Jamie Oliver´s FoodTube 2 Foto:

Christian Stevenson je mimo jiné známý díky své show na anglickém rockovém rádiu Kerrang! V gastronomii se ale prosadil spoluprací právě s Jamiem Oliverem. Ke grilování si našel cestu už v dětství, v osmi letech! Rodiče se rozvedli a Christiana dostal do péče jeho otec, který měl jistou zkušenost právě s grilováním.

Jeden z nejlepších receptů v kuchařce pochází přímo z rodinného prostředí, jde o sekanou jeho prarodičů. Babička ji připravovala trochu netradičně, navrch vždy pokladla trochu sýra, který se na sekané krásně roztekl.

Potřebujete poradit s přípravou masa? DJ BBQ zvládne všechno! Žebra, kuře, sekanou nebo steak... Vybere si zkrátka každý!

Kniha: The BBQ Book (v českém překladu BBQ Kuchařka; 267 Kč)

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/raduk8

CUPCAKE JEMMA

Jamie Oliver´s FoodTube 4 Foto:

Zakladatelka pekárny Crumbs&Doilies je specialistkou na populární cupcakes! Netradičních kombinací se rozhodně nebojí, tvoří malé dortíčky se slaninou a javorovým sirupem, veganské cupcakes nebo třeba speciální edici Game of Thrones! Na své si ale přijdou i milovníci tradičnějších variant. Pečení se začala věnovat asi před deseti lety, kdy se vrátila z tříměsíční návštěvy Austrálie. Posbírala několik kuchařek, zkusila pár receptů a zjistila, že pečení je pro ni to pravé. Vůbec nejlepší ale je, když ostatním chutná!

Milujete sladké stejně jako Jemma? Vyzkoušejte její nejoblíbenější cupcake: Jemma’s vegan vanilla fudge cupcake!

Kniha: TheCakeBook (v českém překladu Sladká kuchařka; 267 Kč)

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/CupcakeJemma

KERRYANN DUNLOP

Kerryann a Jamie se znají už řadu let, patřila mezi první žáky v jeho známé restauraci Fifteen. Vypracovala se, získala řadu zkušeností i práci v exkluzivním podniku Baker&Spice café and bakery.Všeho se ale nakonec vzdala, aby se mohla plnohodnotně věnovat své rodině. A právě ta definuje její styl vaření: jídlo chutné, pro rodinu, ale také levné!

Jako dítě byla posedlá sledováním pořadů o vaření, její oblíbenou kuchařkou byla Delia Smith, ale později ji naprosto oslnil právě Jamie. Z dětství byla zvyklá na dobré domácí jídlo, které připravovala její maminka. Stejným způsobem se snaží vařit i pro své děti; žádné polotovary!

Máte rádi dobré jídlo, ale nechcete za něj příliš utrácet? Kerryann váš naučí šetřit!

Kniha: TheFamilyCookbook

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/kerryanndunlop

Jamie Oliver´s FoodTube 7 Foto:

FELICITAS PIZARRO

Tato mladá dáma je specialistkou na argentinské jídlo. Felicitas je zapálená do všeho, co je spojené s vařením. Její videa vám představí širokou škálu pokrmů z jižní Ameriky, které si rozhodně oblíbíte.

Felicitas vyhrála v roce 2013 soutěž Jamie Oliver’s FoodTube Star Competition, díky tomu se jí o rok později splnil sen. V Argentině, její rodné zemi, vydala vlastní kuchařku „YouCook“.

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/felicitaspizarro

Jamie Oliver´s FoodTube 5 Foto:

GENNARO CONTALDO

Nejen mladí teenageři sledují videa na Youtube. Gennaro je Jamieho vzor, naučil ho to, co umí nejlépe. Známý italský šéfkuchař vystupuje v televizi od roku 1996, naposledy se podílel na pořadu Jamie’s Comfort Food. Pokud patří italská kuchyně mezi vaše favority, víte, kam zavítat! Gennaro vám třeba ukáže, jak připravit plněný citron z italského města Amalfi!

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/gennarocontaldo

 

JAMIE OLIVER’S DRINKS TUBE

Novinkou v Jamieho projektech je kanál Jamie Oliver’s Drinks Tube. Jak už napovídá název, videa se specializují na nápoje: horké i studené, koktejly a podobně.

Ve videích se setkáte s různými lidmi i známými tvářemi z FoodTube, ale hlavním týmem Drinks Tube jsou tři lidé: Simone, Giuseppe a Camille. Simone i Giuseppe pocházejí z Itálie, jediná dáma týmu se narodila naopak ve Francii. Drinky jsou jejich vášní a cestují kvůli nim po celém světě!

Jamie Oliver´s FoodTube 6 Foto:

Plánujete setkání s přáteli a chcete je oslnit svěžími koktejly? Vyzkoušejte drink St. Germain nebo třeba známý Cosmopolitan!

Kanál na Youtube: https://www.youtube.com/user/JamiesDrinksTube

Autor: Tereza Pánková, www.tastytalkings.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama