zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Tipy nudle a wok
Autor: facebook + www Tipy nudle a wok

3 tipy na restaurace, kde si pochutnáte na asijských nudlích a woku

Také milujete asijské nudle, navíc připravené do typické krabičky? Ještě před nedávnem se hledaly těžce, ale teď je tomu naopak. Máme pro vás tip na tři bistra!
tereza_pankova , 10.05.2017

reklama

WOKER Bistro

Prvním naším tipem je malé bistro v Karlíně, které bylo založeno s láskou k asijské kuchyni a nadšením pro živé ulice Asie s vynikajícím pouličním jídlem. Jídlo si můžete vychutnat na místě nebo vám ho pečlivě zabalí na cestu k vašemu domácímu i pracovnímu stolu. Vybrat si můžete z nabídky nudlí, woků, kari, ale také sushi. Pokud tedy budete mít cestu do Karlína, zastavte se ve Woker Bistru v Urxově ulici. Doporučujeme vyzkoušet jejich "Beef Udon".

MY WOK & SUSHI

Tipy nudle a wok 2 Foto:

Dalším tipem je bistro na Náměstí Republiky, které najdete přímo naproti Palladiu. Mají zde relativně dost míst k sezení a vybrat si můžete kromě nudlí také sushi. Výhodou je, že si zde připravené nudle můžete sami vymyslet – kombinacím se meze nekladou. Kromě nudlí nechybí ani smažená rýže a aktuálně zde mají i polévku Tom Kha Kai. Zpříjemněte si nakupování obědem do krabičky v My Wok & Sushi.

Wokin

Tipy nudle a wok 3 Foto:

A jako poslední tu máme již známé bistro na Národní třídě, které funguje na stejném principu jako předchozí podnik. Vyberete si z několika druhů nudlí, přidáte maso, tofu, další ingredience jako oříšky, bylinky aj. a vše si necháte zalít vybranou omáčkou. V nabídce mají i pár malých salátů a vlastní nápoje. Jelikož se léto pomalu blíží, Wokin je ideálním místem, kde si nakoupit jídlo a vydat se posedět na náplavku!

Připravila Tereza Pánková

Další tipy na podniky:

Navštivte útulnou kavárnu Cafefin

Prozkoumejte s námi tipy na nové a zajímavé pražské podniky, je z čeho vybírat!

Další tipy na nové restaurace a kavárny

Novoroční tipy na nové restaurace a kavárny. Už jste je navštívili?

reklama

Související témata: tipy , restaurace , nudle , wok , podnik

reklama

Přečtěte si také