zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi
Spouštím video za 5s.
Sledujete: Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi

Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi

Hodnoceno: 1x
Dobrá česnečka je jako lék. Vytáhne vás z rýmy i z kocoviny. Varianta od Karolíny, domácí kuchařky je sytá díky celestýnským nudlím a má výraznou chuť nejen po česneku, ale i díky uzenému masu.
do 30 minut
4 porce

Sledujte novou kulinární show Karolína, domácí kuchařka každou sobotu v 18.10 na Primě!

Všechny recepty, bonusová videa a další informace z natáčení najdete ve speciálu:

reklama

Postup

  1. Brambory překrájejte na čtvrtiny a dejte je do hrnce, který naplníte 800 ml studené vody. Přidejte uzené maso vcelku a vodu nechte dojít k varu. Osolte, ale opatrně, uzené už je slané… Přihoďte všechno koření (pepř, bobkový list a papriku) a vařte 15 minut.
  2. Připravte si nudle. Na těsto smíchejte v misce mouku, mléko, vajíčko a sůl, až vznikne řídké těsto. V pánvi upečte na másle postupně 2 palačinky. Položte je na sebe a nakrájejte z nich širší nudle.
  3. Uzené po 15 minutách vyjměte z hrnce, nakrájejte ho na malé kostičky a vraťte do polévky. Přidejte prolisované stroužky česneku a polévku vařte ještě 2 minuty. Ochutnejte, případně osolte, přidejte nudle, ozdobte nasekanou pažitkou a můžete podávat.

Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi  Foto:

Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi, foto: archiv Prima

reklama

Sledujte celou epizodu