zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Fenyklový salát s pistáciemi
Autor: Kitchen Story Fenyklový salát s pistáciemi

Fenyklový salát s pistáciemi

Hodnoceno: 0x
Už jste vyzkoušeli salát s fenyklem? Člověk s ním může kouzlit a upravit ho na tisíce různých způsobů. Tentokrát pro vás máme kombinaci s cibulí, pistáciemi a koprem!
do 30 minut
2–4 porce

Článek

Panzanela s pečenými rajčaty Foto:

20 receptů na saláty, které servírujte jako hlavní jídlo

Léto je období, kdy máme přirozeně chuť na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Pokud je ale servírujeme jako hlavní jídlo, měly by kromě...

reklama

Suroviny (2–4 porce)

Postup

  1. Fenykl ideálně pomocí struhadla nastrouhejte na velmi tenké plátky.
  2. Cibuli oloupejte a také nakrájejte na tenké plátky a vše vložte do mísy
  3. Pistácie a snítky kopru nasekejte nahrubo a přidejte k fenyklu a cibuli.
  4. Smíchejte všechny ingredience potřebné pro vytvoření zálivky a přelijte přes salát a dobře promíchejte. Ihned podávejte.

Fenyklový salát s pistáciemi 2 Foto: Fenyklový salát s pistáciemi; foto: Kitchen Story

KITCHEN STORY

… aneb manželé v kuchyni!

Mariku a Jiřího Kučovy spojil nejen svazek manželský, ale i společný koníček, láska k jídlu a vaření. Ten postupně přerostl v jeden z mnoha oblíbených blogů s názvem Kitchen Story. A ten postupně přerostl v tak mimořádně úspěšný projekt, že se mu Marika rozhodla věnovat na plný úvazek. A to celé teď přerostlo v první společnou krásně napsanou a s citem nafocenou kuchařku s názvem Manželé kuchyni…

Vzhledem k Jiřího diagnóze Crohnovy nemoci jsou v ní recepty bezlepkové a bez laktózy, ale i ty klasické. „Rozhodně nejsou nijak dietní, ale určitě jsou zdravější, lehčí, ale poctivé a vymýšlené s respektem k tomu, co zrovna roste a dozrává,“ říká o ní manželská dvojice, pro kterou se vaření a předávání kulinárních zkušeností stalo součástí života.

Kitchen Story II. Foto:

reklama