zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack
Autor: TZ Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack

Chcete další várku novinek? Máte ji mít! :) Tentokrát jsme pro vás vybrali několik novinek z řad nápojů, ale také nějaký ten snack a mléčné výrobky!
tereza_pankova , 04.09.2018

reklama

Jacobs Barista Edition

Bohatá crema a intenzivní kávová chuť. Jestli právě tohle čekáte od svého šálku kávy, pak se seznamte s novinkou Jacobs Barista Edition, která zahrnuje prémiové produkty Jacobs Barista Americano a Jacobs Barista Crema. Barista Edition je připravena uspokojit i ty nejnáročnější milovníky kávy. A tak se lehce stane, že se díky každému šálku zasníte i s otevřenýma očima. Jacobs Barista Edition je rozpustná káva vyšperkovaná mletými zrny, která jí dodávají jedinečnou chuť. Charakterizuje ji jemná sedlinka z mletých zrn, kterou najdete na dně každého vypitého šálku. Doporučená cena kávy je 280 korun.

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack Foto:

Pražené kakaové boby od Ajaly

Brněnská čokoládovna Ajala rozšiřuje sortiment o specialitu, která se hodí jako zdravé zobání u televize i jako ingredience v kuchyni. Kromě výběrové čokolády nyní nabídne i šetrně pražené výběrové kakaové boby odrůdy O’Payo, které využijí mlsalové i kuchaři při pečení dezertů nebo grilování masa. Kakaové boby jsou totiž superpotravina, která najde v kuchyni mnoho různých uplatnění. Kakaové boby O’Payo jsou v chuti příjemně kakaové, jemně kyselé a pražením se v nich rozvinuly především chutě tropického ovoce. Dají se třeba zobat jako oříšky – ať už se slupkou, nebo si je oloupejte a vychutnejte si jen tu nejjemnější část.

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack Foto:

Halloumi – nejen na gril

Pokud hledáte sýr na gril, není lepší volby než Halloumi, například od značky Dodoni. Tento polotvrdý pařený nezrající sýr s lehce slanou chutí má totiž oproti jiným sýrům vysokou teplotu tavení.

Na grilu vytvoří krásnou kůrku, zatímco ve středu zůstane krásně měkký. Jíst se dá však i čerstvý, smažený nebo zapékaný. Konkrétně tento se vyrábí z kombinace kozího, ovčího a kravského mléka a pochopitelně nechybí divoká máta, která propůjčuje sýru svoji vůni a chuť.

Halloumi se dá také strouhat a použít na pizzu nebo jako náplň do raviol. Halloumi značky Dodoni zakoupíte za 90 korun v síti Albert.

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack Foto:

Bezlaktózový Pan Bůůů nově s puzzly

Mají vaše děti rády puzzle? Potěšte jejich zálibu ve skládačkách i mlsný jazýček bezlaktózovým jogurtem Pan Bůůů, který má navíc pod víčkem jeden dílek puzzle. Vaši nejmenší si pochutnají na osvěžující snídani nebo svačince plné prospěšných kultur BiFi a vysokého podílu ovoce. Dalšími benefity je snížený obsah cukru, žádná laktóza a nová zábava v podobě puzzlů o 16 dílcích. Je libo jahodový, čokoládový, banánový, nebo meruňkový?

Dětský jogurt Pan Bůůů udělá radost každému dítěti i jeho rodičům. Najdete v něm totiž jen pečlivě zvolené ingredience. Mléko od kraviček z farem u Slavkovského lesa, které se zpracovává v mlékárně v Krásném Údolí. Jeho předností je, že je bez laktózy. Je tedy vhodný i pro ty nejmenší.

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack Foto:

Jedinečná porce Energie

S příchodem podzimu potřebují vzpruhu všichni. Avšak víte, že mít svůj osobní životabudič stále po ruce není nic nemožného? Nenechte se dohnat podzimní únavou a zkuste unikátní čajovou směs Pickwick Energie! Únavu zaženete, a ještě posílíte svou obranyschopnost. Zázračné působení bylinek je dobře známé. Avšak nejdůležitější je znát tu správnou kombinaci, kterou právě Pickwick objevil. 

Jedinečnost čaje Pickwick Energie spočívá ve spojení bylin a vitamínu B. Základ tvoří zelený čaj. Nechybí ani guarana, která chrání před škodlivými vlivy stresu, podporuje imunitní systém a příznivě ovlivňuje psychickou a fyzickou životaschopnost. Máta podporuje přirozenou obranyschopnost těla a přispívá k lepšímu spánku. Skupina vitamínů B se podílí na aktivaci přirozené energie v těle.

Jedinečné složení utváří unikátní kombinaci delikátního funkčního čaje Pickwick Energie, který pomáhá dobít energii a posílit organismus. Ideální jako osobní životabudič! Balení s 10 sáčky zakoupíte za 46 korun.

Cheetos Mix Ups

Novinky na trhu: káva, kakaové boby nebo slaný snack Foto:

Zábavná novinka Cheetos Mix Ups vyvrací přesvědčení, že v jednom balíčku mohou být jen křupky jedné chuti a jednoho tvaru. Maskot Chester do každého balení namíchal hravý mix a vy tak v každém Cheetos Mix Up najdete tři různé tvary, tři různé příchutě a s tím vším i třikrát více rodinné zábavy! Navíc jsou nesmažené křupky Cheetos hned ve dvou variantách, díky čemuž si každý člen rodiny přijde na svoje.

Cheetos Mix – Ups Mega Fun spojují tradiční oblíbené příchutě papriky, zelené cibulky, sýru a kečupu v jednom balení. Novinkou jsou různé tvary křupek, které zaručí pořádnou dávku křupavé zábavy.

Cheetos Mix – Ups Street Food naopak překvapí netradičními příchutěmi pravé pouliční atmosféry. Příchutě pizza, hotdog a hamburger jistě potěší milovníky street food-u.

Cheetos Mix – Ups jsou v prodeji v běžných sítích hyper a super marketů za doporučenou prodejní cenu 25 korun.

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: tipy , novinky , produkty , novinky na trhu , astronomie

reklama

Přečtěte si také